Samsung QE65QN900FTXXH
Samsung QE65QN900FTXXH
36 hónap Samsung Magyarország garancia  Képernyő mérete 65", 165.1 cm Felbontás 8K (7,680 x 4,320) HDR (High Dynamic Range) Neo Quantum HDR 8K Pro Videó NQ8 AI Gen2 Processzor Terméktípus NeoQLED NeoQLED Frissítési ráta 100Hz (akár 4K 165 Hz) Felbontás 8K (7,680 x 4,320) Tükröződésmentes képernyő Tükröződésmentes Képmotor NQ8 AI Gen2 Processzor HDR (High Dynamic Range) Neo Quantum HDR 8K Pro HDR 10+ Igen (ADAPTIVE/ GAMING) AI felskálázás 8K AI felskálázás Kontraszt Quantum Mátrix Technológia Pro