Memória Notebook - 4GB DDR4 (2666Mhz, 260pin, CL19, 1.2V) (CSXD4SO2666-1R16-4GB)
Ajánlatok
Kiemelt ajánlataink
CSX SODIMM memória 4GB DDR4 2666MHz CL19 (CSXD4SO2666-1R16-4GB)