Swift Edge 14 AI OLED (SFE14-51T-75RZ) Copilot+ PC 14" WQ2.8K-touch, OLED, 120Hz, Intel Ultra 7-258V (47 TOPS), 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 (NX
Ajánlatok
Acer Acer Swift Edge SFE14-51T-75RZ Intel Core Ultra 7 258V Laptop 35,6 cm (14") Érintőképernyő 2.8K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Fehér