TOO DHP-098W-2000W
TOO DHP-098W-2000W
TERMÉK JELLEMZŐK:Szín: FehérTeljesítmény: 2000 W (2 x 1000 W)Anyag:Tartós fém kivitelFőzőlapok átmérője: 2 x 14,5 cmBeállítások: 5 fokozatos vezérlő gomb jelzőfénnyelMéret: 48,5 x 26 x 7 cmSúly: 1,39 kgTápkábel hossza: 1 mTápellátás: 230V / 50-60HzEXTRÁK:Túlhevülés elleni védelem, biztonsági kapcsoló, kompakt, hordozható méret, csúszásgátló lábak.