VGA male

Találatok száma: 156 1/8. oldal Rendezés:
  • Lanberg Lanberg DVI to VGA male/famale adapter Black AD-0012-BK
    Lanberg Lanberg DVI to VGA male/famale adapter Black AD-0012-BK
    Videó adapter, Adapter, DVI, VGA, Male/Female, Black
    380 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  • Kolink Kolink - Táp Átalakító 2x Molex (Male) - 6-Pin VGA (Female) V1 (KKTP0406)
    Kolink Kolink - Táp Átalakító 2x Molex (Male) - 6-Pin VGA (Female) V1 (KKTP0406)
    770 Ft
    First Computer Kft - Számítástechnikai szaküzlet
    First Computer Kft - Számítástechnikai szaküzlet
  • Delock Delock DL65010 Gender Changer VGA male-male adapter
    Delock Delock DL65010 Gender Changer VGA male-male adapter
    Termékleírás Ez az átalakító a Lehetőséget ad VGA female port lecserélésére male port-ra.Műszaki leírás• Sub-D 15 male/male • Csatlakozó csavarokkal Csomagolás • Delock poliészter zacskó Termékleírás Ez az átalakító a Lehetőséget ad VGA female port
    790 Ft
    Flylite.hu
    Flylite.hu
  • DeLock DeLock Adapter Gender Changer VGA male-male 65010
    DeLock DeLock Adapter Gender Changer VGA male-male 65010
    Videó adapter, Adapter, VGA, VGA, Male/Male, Silver
    830 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  • ACT ACT Adapter DVI-A female to VGA male Black AP1003
    ACT ACT Adapter DVI-A female to VGA male Black AP1003
    Videó adapter, Adapter, DVI, VGA, Male/Female, Black
    950 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  •  Nedis CCGB32900BK DVI-I - VGA adapter, DVI-I 24+5 Male - VGA Female
    Nedis CCGB32900BK DVI-I - VGA adapter, DVI-I 24+5 Male - VGA Female
    Termékleírás Szélesség 41 mm Magasság 15 mm Mélység 43 mm Súly 30 gramm Szín Fekete Adapter kialakítás Egyenes A csatlakozó DVI-I 24+5 tűs dugasz B csatlakozó VGA-csatlakozóaljzat Adapter típusa Adapter Galvanizálás Nikkelezett Adapterház anyaga PVC Csomagolás Doboz Külső anyag ABS
    953 Ft
    +2.900 Ft
    Grando.hu
    Grando.hu
  • Nedis Nedis DVI-I 24+5-Pin Male - VGA Female Black CCGB32900BK
    Nedis Nedis DVI-I 24+5-Pin Male - VGA Female Black CCGB32900BK
    Videó adapter, Adapter, DVI, DVI, Male/Female, Black
    1.020 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  • Gembird Gembird Passive DVI-I male to dual VGA female splitter cable 0,3m Black
    Gembird Gembird Passive DVI-I male to dual VGA female splitter cable 0,3m Black
    Splitter Típus: Splitter 90 fokos: Nem
    1.043 Ft
    +1.524 Ft
    ICONink
    ICONink
  • Gembird Gembird Passive DVI-I male to dual VGA female splitter cable 0,3m Black A-DVI-2VGA-01
    Gembird Gembird Passive DVI-I male to dual VGA female splitter cable 0,3m Black A-DVI-2VGA-01
    Splitter
    1.050 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  • Gembird Gembird Passive DVI-I male to dual VGA female splitter cable 0,3m Black
    Gembird Gembird Passive DVI-I male to dual VGA female splitter cable 0,3m Black
    Splitter Típus: Splitter 90 fokos: Nem
    1.053 Ft
    +1.524 Ft
    Nyomtassingyen.hu
    Nyomtassingyen.hu
  • Vention Vention VGA Male to Male Adapter Black
    Vention Vention VGA Male to Male Adapter Black
    Kábelcsatlakozó - male csatlakozó 2× D-Sub DE-15 (VGA)aranyozott csatlakozó és kétoldalas végződés, egyenes végződés CsökkentésVGA - VGAA Vention csökkentést akkor használhatja, ha számítógépet csatlakoztat monitorhoz, TV-képernyőhöz vagy projektorhoz. Obsahuje převodní porty VGA - VGA. Most nagyszer
    1.130 Ft
    +1.390 Ft
    Alza.hu
    Alza.hu
  • ACT ACT Angled adapter VGA male to female Black AB9066
    ACT ACT Angled adapter VGA male to female Black AB9066
    Videó adapter, Adapter, VGA, VGA, Male/Female, Black
    1.340 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  • DeLock DeLock Adapter DVI 24+5 pin female > VGA 15 pin male 90° angled 65425
    DeLock DeLock Adapter DVI 24+5 pin female > VGA 15 pin male 90° angled 65425
    1.370 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  •  Gembird Passive DVI-I male to dual VGA female splitter cable 0,3m Black
    Gembird Passive DVI-I male to dual VGA female splitter cable 0,3m Black
    1.390 Ft
    +1.990 Ft
    Grando.hu
    Grando.hu
  •  AKYGA kábel VGA monitor összekötő 3m, Male/Male, árnyékolt
    AKYGA kábel VGA monitor összekötő 3m, Male/Male, árnyékolt
    Termékkód AK-AV-07 Terméktípus Audio-video vezeték Sorozat VGA Kábel hossza 3.0 m Aranyozott dugók Yes - nikkel Termék színe Fekete Színes betétek Kék Csomag UniBag Termék mérete (L x W x H) 150 x 200 x 20 mm A csomag mérete (L x W x H) 180 x 250 x 21 mm Nettó tömeg 161 g Bruttó súly 169 g EAN kód 5901720132116 Szavatosság 24 hónapos
    1.397 Ft
    +2.900 Ft
    Grando.hu
    Grando.hu
  • Laptophardware VGA-VGA 1,8m (D-sub) Monitor Összekötő Kábel, Árnyékolt, Apa/Apa (Male/Male)
    Laptophardware VGA-VGA 1,8m (D-sub) Monitor Összekötő Kábel, Árnyékolt, Apa/Apa (Male/Male)
    VGA-VGA 1,8m (D-sub) Monitor Összekötő Kábel, Árnyékolt, Apa/Apa (Male/Male) Összeköthető vele bármilyen VGA (D-sub) bementtel rendelkező monitor és laptop vagy asztali számítógép (Desktop PC). - Funkció: Videó kábel - Maximális felbontás: FULLHD -
    1.490 Ft
    +999 Ft
    Laptophardware.hu
    Laptophardware.hu
  • ACT ACT Adapter DVI-A male to VGA female Black AP1002
    ACT ACT Adapter DVI-A male to VGA female Black AP1002
    Videó adapter, Adapter, DVI, VGA, Male/Female, Black
    1.550 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  •  ACT Angled adapter VGA male to female Black
    ACT Angled adapter VGA male to female Black
    1.590 Ft
    +1.990 Ft
    Grando.hu
    Grando.hu
  • Gembird HDMI to VGA 15cm átalakító kábel (Apa/Male to Anya/Female)
    Gembird HDMI to VGA 15cm átalakító kábel (Apa/Male to Anya/Female)
    1.999 Ft
    +999 Ft
    Laptophardware.hu
    Laptophardware.hu
  • DeLock DeLock DVI 24+5 female to VGA male cable 1m Black 86756
    DeLock DeLock DVI 24+5 female to VGA male cable 1m Black 86756
    Videó kábel, DVI, VGA, Male/Female, 1m, Black
    2.020 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer