Toshiba Qosmio

Találatok száma: 33 1/2. oldal Rendezés:
  • Toshiba Toshiba Qosmio G40, G45, G45-AV680 gyári webkamera modul
    Toshiba Toshiba Qosmio G40, G45, G45-AV680 gyári webkamera modul
    Toshiba laptophoz gyári beépített webkamera modul Gyári, beépített webkamera modul Toshiba Qosmio sorozatú laptopokhoz. Pontos cseredarab, eredeti gyári minőség, közvetlen beépítés. Gyártói kódok: PQG40A-00Y014, G55G9BC0002N210, P000486470.Kompatibilis
    4.990 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Satellite A200 A210 A300 A500 L300 L500 Qosmio F40 Tecra A3 A7 DC tápcsatlakozó, 2.5mm
    Toshiba Toshiba Satellite A200 A210 A300 A500 L300 L500 Qosmio F40 Tecra A3 A7 DC tápcsatlakozó, 2.5mm
    Toshiba laptophoz OEM DC tápcsatlakozó (DC jack) Gyári minőségű DC tápcsatlakozó (power jack) Toshiba laptopokhoz. Kompatibilis a következő modellekkel: Qosmio F40, F45; Tecra A3, A4, A7, A8, A9, A10, R10, R15, S100, M1, M2, M4, M5; Satellite A10, A15,
    5.990 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Qosmio X500, X505, X505-Q gyári CPU hűtőventilátor (3 pin, AB9005HX-DD3)
    Toshiba Toshiba Qosmio X500, X505, X505-Q gyári CPU hűtőventilátor (3 pin, AB9005HX-DD3)
    Toshiba laptop-modellekhez kompatibilis gyári hűtőventilátor Gyári minőségű, 3 tűs CPU hűtőventilátor Toshiba Qosmio X500 és X505 sorozatú laptopokhoz. Gyártói kód: AB9005HX-DD3. Közvetlen csere-alkatrész, precíz illeszkedés az eredeti foglalatba.Kompa
    6.490 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba 90W (15V 6A, 6.3x3.0mm) OEM laptop töltő – Satellite, Qosmio, Dynabook
    Toshiba Toshiba 90W (15V 6A, 6.3x3.0mm) OEM laptop töltő – Satellite, Qosmio, Dynabook
    Toshiba-modellekhez kompatibilis 90W-os OEM laptop töltő. OEM minőségű Toshiba kompatibilis laptop töltő, 15V 6A, 90W teljesítménnyel, 6.3×3.0mm csatlakozóval. Klasszikus Toshiba töltő nagyszámú régebbi modellhez; túlfeszültség- és rövidzárlat-védelemm
    6.790 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Satellite A200 M200 Portege M200, Qosmio G40 F45 magyar nyelvű laptop billentyűzet
    Toshiba Toshiba Satellite A200 M200 Portege M200, Qosmio G40 F45 magyar nyelvű laptop billentyűzet
    6.900 Ft
    Notebook Doktor
    Notebook Doktor
  • Toshiba Toshiba Satellite L350, L355, A500, A505, L500, L505, L550, L555, Qosmio X500 gyári billentyűzet (UK kiosztás, fekete, keret nélkül)
    Toshiba Toshiba Satellite L350, L355, A500, A505, L500, L505, L550, L555, Qosmio X500 gyári billentyűzet (UK kiosztás, fekete, keret nélkül)
    Toshiba gyári laptop billentyűzet (UK kiosztás) Gyári minőségű csere billentyűzet Toshiba Satellite L350, L355, L355D, A500, A505, L500, L505, L550, L555 és Qosmio X500 sorozatú laptopokhoz, UK (angol) kiosztásban, fekete színben, keret nélküli (no fra
    7.290 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Qosmio G50, G55, X300, X305, Satellite A500, L350, L500, L505 gyári billentyűzet (GR kiosztás)
    Toshiba Toshiba Qosmio G50, G55, X300, X305, Satellite A500, L350, L500, L505 gyári billentyűzet (GR kiosztás)
    Toshiba gyári laptop billentyűzet (GR kiosztás) Gyári minőségű görög (GR) kiosztású billentyűzet Toshiba Qosmio és Satellite sorozatú laptopokhoz. Kompatibilis a következő modellekkel: Qosmio G50, G50-11S, G50-12UR, G55, G55-Q802, X300, X300-12C, X300-
    7.290 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Qosmio F40, F45, F45-AV410, F45-AV411, F45-AV412, F45-AV413, F45-AV423, F45-AV425 DC tápcsatlakozó, 6 pin
    Toshiba Toshiba Qosmio F40, F45, F45-AV410, F45-AV411, F45-AV412, F45-AV413, F45-AV423, F45-AV425 DC tápcsatlakozó, 6 pin
    Toshiba laptophoz OEM DC tápcsatlakozó (DC jack) Gyári minőségű DC tápcsatlakozó Toshiba Qosmio laptopokhoz. 6 érintkezős kivitel. Kompatibilis modellek: Toshiba Qosmio F40, F45, F45-AV410, F45-AV411, F45-AV411B, F45-AV412, F45-AV413, F45-AV423, F45-AV
    7.490 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Qosmio F60, F750, F755 DC tápcsatlakozó, 5 pin
    Toshiba Toshiba Qosmio F60, F750, F755 DC tápcsatlakozó, 5 pin
    Toshiba laptophoz OEM DC tápcsatlakozó (DC jack) Gyári minőségű DC tápcsatlakozó kábellel Toshiba Qosmio F60, F750 és F755 sorozatú laptopokhoz. Az 5 tűs csatlakozó beülő aljzattal és kábellel érkezik, pontos illeszkedést biztosít. Kompatibilis gyártói
    7.490 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Qosmio X770, X770-10J, X775 gyári CPU hűtőventilátor (4 pin)
    Toshiba Toshiba Qosmio X770, X770-10J, X775 gyári CPU hűtőventilátor (4 pin)
    Toshiba laptop-modellekhez kompatibilis gyári hűtőventilátor Gyári minőségű CPU hűtőventilátor Toshiba Qosmio X770 és X775 sorozathoz. 4 tűs (4 pin) PWM vezérléssel, nagy teljesítményű gaming laptopokhoz tervezett, megbízható hőelvezetéssel. Közvetlen
    7.990 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Satellite L30, Qosmio F30 CPU hűtőventilátor (3 pin)
    Toshiba Toshiba Satellite L30, Qosmio F30 CPU hűtőventilátor (3 pin)
    Toshiba laptop-modellekhez kompatibilis gyári hűtőventilátor Gyári minőségű CPU hűtőventilátor Toshiba Satellite L30-10V, L30-10S, L30-10T és Qosmio F30 laptopokhoz. 3 tűs csatlakozóval. Kompatibilis kódok: AB7205HX-TB3, 3CBL1TA010, B3112.13.V1.F.GN, G
    7.990 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  •  Billentyűzet Toshiba Qosmio F40 F45 F50 F55 G40 G45
    Billentyűzet Toshiba Qosmio F40 F45 F50 F55 G40 G45
    Új billentyűzet Toshiba Qosmio F40 F45 F50 F55 G40 G45. Az alábbiakban megtalálja azokat a laptop modelleket, amelyekkel a billentyűzet kompatibilis. Javasoljuk, hogy megrendelés előtt nézze meg gépe billentyűzetét mindkét oldalról. Ha nem biztos abban, hogy a billentyűzet kompatibilis az Ön laptopjával, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk, örömmel segítünk a választásban. Termék kompatibilitási - Toshiba Qosmio F40 F45 F50 F55 G40 G45 Megjegyzés A billentyűzeteket a gyártó raktárában rendelkezés
    8.790 Ft
    +1.190 Ft
    Foxym.hu
    Foxym.hu
  • Toshiba Toshiba Qosmio F40, F45 gyári CPU hűtőventilátor (3 pin)
    Toshiba Toshiba Qosmio F40, F45 gyári CPU hűtőventilátor (3 pin)
    Toshiba laptop-modellekhez kompatibilis gyári hűtőventilátor Gyári minőségű CPU hűtőventilátor Toshiba Qosmio F40 és F45 laptopokhoz. 3 tűs (3 pin) csatlakozóval, csendes és megbízható hűtést biztosít a processzor optimális üzemeltetéséhez. Közvetlen,
    9.490 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Qosmio X500, X505, X505-Q870 gyári CPU hűtőventilátor
    Toshiba Toshiba Qosmio X500, X505, X505-Q870 gyári CPU hűtőventilátor
    Toshiba laptop-modellekhez kompatibilis gyári hűtőventilátor Gyári minőségű ADDA CPU hűtőventilátor Toshiba Qosmio X505, X505-Q870 és X500-110 laptopokhoz. Gyártói kódok: AB7005HX-CD3, CWTZSV. Precíz illeszkedés, megbízható hűtési teljesítmény az erede
    9.490 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Qosmio X300, X305 gyári CPU hűtőventilátor (3 pin)
    Toshiba Toshiba Qosmio X300, X305 gyári CPU hűtőventilátor (3 pin)
    Toshiba laptop-modellekhez kompatibilis gyári hűtőventilátor Gyári minőségű CPU hűtőventilátor Toshiba Qosmio X300 és X305 sorozathoz. 3 tűs (3 pin) csatlakozóval, megbízható és tartós hűtés gaming laptopokhoz. Eredeti gyári specifikáció szerint gyárto
    9.490 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Qosmio X305, X505, X205 19V 9.5A (180W) 4-pin OEM laptop töltő
    Toshiba Toshiba Qosmio X305, X505, X205 19V 9.5A (180W) 4-pin OEM laptop töltő
    Toshiba laptopokhoz OEM hálózati töltő (adapter), 180W OEM minőségű, 180W teljesítményű Toshiba laptop töltő 19V / 9.5A paraméterekkel, speciális 4-pin csatlakozóval. Kompatibilis a Toshiba Qosmio X300-13O, X305-Q701, X305-Q705, X505-SP8021M, X505-SP80
    10.590 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Tecra A10 A9 A2 M10 M9 Satellite A10 Dynabook Qosmio 11.1V 5200mAh OEM laptop akkumulátor
    Toshiba Toshiba Tecra A10 A9 A2 M10 M9 Satellite A10 Dynabook Qosmio 11.1V 5200mAh OEM laptop akkumulátor
    Toshiba Tecra A10, Tecra A9, Tecra A2, Tecra M10, Tecra M9-modellekhez kompatibilis 58Wh-os OEM laptop akkumulátor. Kiváló minőségű OEM csereakkumulátor Toshiba Tecra, Satellite és Dynabook Qosmio laptopokhoz. Kompatibilis a Tecra A2, A9, A10, A9-S9018
    11.490 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Qosmio X70, X75 gyári CPU hűtőventilátor (3 pin)
    Toshiba Toshiba Qosmio X70, X75 gyári CPU hűtőventilátor (3 pin)
    Toshiba laptop-modellekhez kompatibilis gyári hűtőventilátor Gyári minőségű CPU hűtőventilátor Toshiba Qosmio X70 és X75 sorozathoz. 3 tűs (3 pin) csatlakozóval, nagy teljesítményű gaming laptopokhoz tervezett, hatékony hőelvezetéssel. Közvetlen csere
    11.490 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Qosmio X500, X505, Satellite P500 OEM laptop akkumulátor 10.8V 5200mAh
    Toshiba Toshiba Qosmio X500, X505, Satellite P500 OEM laptop akkumulátor 10.8V 5200mAh
    Toshiba Qosmio X500, Qosmio X500-10H, Qosmio X500-13D, Qosmio X500-14F-modellekhez kompatibilis 56Wh-os OEM laptop akkumulátor. OEM minőségű laptop akkumulátor Toshiba Qosmio X500, X505 és Satellite P500 sorozathoz. Feszültség: 10.8V, kapacitás: 5200mA
    11.490 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
  • Toshiba Toshiba Satellite C50, C55, C850, C855, Qosmio X70-B gyári laptop akkumulátor 10.8V 5200mAh (58Wh)
    Toshiba Toshiba Satellite C50, C55, C850, C855, Qosmio X70-B gyári laptop akkumulátor 10.8V 5200mAh (58Wh)
    Toshiba PA5023, PA5023U-1BRS, PA5024, PA5024U-1BRS, PA5025-modellekhez kompatibilis 56Wh-os OEM laptop akkumulátor. Gyári minőségű csere laptop akkumulátor Toshiba Satellite és Qosmio sorozathoz. Feszültség: 10.8V (11.1V), kapacitás: 5200mAh (58Wh). Ko
    11.790 Ft
    +1.490 Ft
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.
    Laptop Birodalom | Megjavítjuk, újra működik.