Shuttle XPC

Találatok száma: 34 1/2. oldal Rendezés:
  • SHUTTLE SHUTTLE PS01 Vertical stand PS01 for Shuttle XPC slim PCs in 3-litre form factor
    SHUTTLE SHUTTLE PS01 Vertical stand PS01 for Shuttle XPC slim PCs in 3-litre form factor
    A Shuttle Slim-PC házak alap helyzetben vízszintes használható. Ezzel a külön állvánnyal akár függőlegesen is. Kompatibilitás: XG41, XH61, XH61V, XH81, XH81V, XH97V, XH170V, XH110 & XH110V
    5.190 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • SHUTTLE SHUTTLE PCP21 XPC AiO P20U/P51U 2db soros port kivezetés
    SHUTTLE SHUTTLE PCP21 XPC AiO P20U/P51U 2db soros port kivezetés
    A Shuttle XPC all-in-one P20U/P51U alapesetben két COM porttal van felszerelve. A PCP21 további két COM portot biztosít, így összesen 4 COM port lesz elérhető. A csomag tartalma - 2 db COM port ad...
    5.591 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • SHUTTLE SHUTTLE PV04 VESA mount accessory for 1.3-litre XPC slim products
    SHUTTLE SHUTTLE PV04 VESA mount accessory for 1.3-litre XPC slim products
    A PV04 VESA75/100 fali konzol lehetővé teszi számos Shuttle 1.3l Slim számítógép falra szerelését vagy egy monitor elhelyezését a hátuljára, ami különösen fontos az ipari, vállalati és közintézmény...
    6.690 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • SHUTTLE SHUTTLE DIR01 DIN-Rail Mounting Kit for Shuttle XPC slim series
    SHUTTLE SHUTTLE DIR01 DIN-Rail Mounting Kit for Shuttle XPC slim series
    Shuttle XPC-k számára DIN-Rail felszerelő egység. Kompatibilis Shuttle XPC slim hangtalan barebone számítógépek: DX30(V2), DL10J, DL20N(6), DL30N(3), DS47, DS407(T), DS437(T), DS57Ux, DS67Ux, DS68...
    10.890 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • Shuttle SHUTTLE FSP300 300W power supply for XPC cubes SH370R651 /SH510 / SH570
    Shuttle SHUTTLE FSP300 300W power supply for XPC cubes SH370R651 /SH510 / SH570
    A Shuttle XPC tartozék FSP300 egy csúcskategóriás tápegység 300 W maximális kimeneti teljesítménnyel, amely bizonyos Shuttle XPC-khez használható. Az energiatakarékos eszközök 80 PLUS Bronze minősítésének köszönhetően ez a tápegység az ENERGY STAR® kompat
    32.010 Ft
    +1.990 Ft
    mostelado.hu
    mostelado.hu
  • SHUTTLE FSP300 300W power supply for XPC cubes SH370R651 /SH510 / SH570 (POC-PC63J1)
    SHUTTLE FSP300 300W power supply for XPC cubes SH370R651 /SH510 / SH570 (POC-PC63J1)
    Komponens > _Besorolás alatt > Tápegység
    33.000 Ft
    +2.490 Ft
    mysoft.hu
    mysoft.hu
  • Shuttle Shuttle XPC nano NE10N Black PFB-NE10N101
    Shuttle Shuttle XPC nano NE10N Black PFB-NE10N101
    Mini PC, No OS, Intel N100, Intel SoC, Gigabit, 2.0, Intel UHD Graphics, 2xUSB2.0, 4xUSB3.2, HDMI, DisplayPort, 135x115x39mm, Black, Teljesítmény felvétel65W
    85.910 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  • SHUTTLE SHUTTLE DL30N XPC Slim Intel N100
    SHUTTLE SHUTTLE DL30N XPC Slim Intel N100
    Hangtalan mini számítógép memória és tárhely nélkül. - Intel N100 3.4GHz 4 magos, 4 szálas processzor - Intel UHD Graphics videókártya - 1 darab Notebook DDR5 hely maximum 16GB memória számára - 2...
    87.690 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • SHUTTLE SHUTTLE DL40N XPC Slim Intel N150
    SHUTTLE SHUTTLE DL40N XPC Slim Intel N150
    A Shuttle XPC slim Barebone DL40N egy kompakt, 1,35 literes fanless mini PC barebone, amely az Intel Twin Lake-N N150 processzorral működik. Az energiatakarékos, 6W TDP-jű négyszálas processzor Int...
    94.290 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • SHUTTLE SHUTTLE DS50U XPC Slim Intel Celeron 7305
    SHUTTLE SHUTTLE DS50U XPC Slim Intel Celeron 7305
    Hangtalan mini számítógép ház beépített alaplappal és processzorral, de memória és tárhely nélkül. - Intel Celeron 7305 1.1GHz 1+4 magos, 1+4 szálas processzor - Intel UHD Graphics videókártya - 2...
    118.190 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • SHUTTLE SHUTTLE XPC Slim mini PC barebone LGA1851 H810 DH810S
    SHUTTLE SHUTTLE XPC Slim mini PC barebone LGA1851 H810 DH810S
    Ez a kompakt, mindössze 1,35 literes fekete mini PC barebone az Intel Core Ultra 200-as sorozatú processzorokat támogatja LGA1851 foglalattal, Intel H810 chipsettel. A beépített NPU-nak köszönhetőe...
    119.490 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • Shuttle Shuttle XPC slim DH610V2 Black
    Shuttle Shuttle XPC slim DH610V2 Black
    Mini PC, No OS, Processzor nélkül, Intel H610, Memória nélkül, 2,5 Gigabit, 2.0, Intel UHD Graphics, 4xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 190x165x43mm, Black, Teljesítmény felvétel120W
    123.500 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  • Shuttle Shuttle XPC Slim DH810S
    Shuttle Shuttle XPC Slim DH810S
    Mini PC, No OS, Intel H810, Gigabit, 2.0, 4xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 190x165x43mm, Black, Teljesítmény felvétel65W
    123.500 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  • Shuttle Shuttle XPC Slim DS50U Black
    Shuttle Shuttle XPC Slim DS50U Black
    Mini PC, No OS, Intel Celeron 7305, Intel SoC, 2,5 Gigabit, 2.0, Intel UHD Graphic, 2xUSB2.0, 6xUSB3.2, VGA, HDMI, DisplayPort, 200x165x40mm , Black, Teljesítmény felvétel90W
    129.960 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer
  • SHUTTLE SHUTTLE DH810 XPC Slim
    SHUTTLE SHUTTLE DH810 XPC Slim
    Kis méretű számítógép processzor, memória és tárhely nélkül. - LGA 1851 foglalatú processzorokhoz 65 wattos TDP-ig - 2 darab 70 mm-es beépített ventilátor - 1 darab HDMI 2.1 8K 60 Hz-el és 1 darab...
    132.690 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • SHUTTLE SHUTTLE XPC nano XH810 Fekete
    SHUTTLE SHUTTLE XPC nano XH810 Fekete
    A Shuttle XH810 egy kompakt barebone mini PC, amely az Intel H810 lapkakészletre épül, és LGA1851-es foglalatot tartalmaz. A rendszer kiválóan alkalmas irodai, kereskedelmi vagy ipari környezetben...
    145.390 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • SHUTTLE SHUTTLE DH770 XPC Slim
    SHUTTLE SHUTTLE DH770 XPC Slim
    Apró mini számítógép ház táppal és beépített alaplappal. - LGA 1700 foglalatú processzorokat támogat maximum 65 wattig - 2 darab DDR5 notebook memória hely maximum 64 GB memóriának - 2 darab HDMI...
    146.990 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • SHUTTLE SHUTTLE XH610G2 XPC Slim
    SHUTTLE SHUTTLE XH610G2 XPC Slim
    Kis méretű számítógép processzor, ram és tárhely nélkül. - LGA-1700 foglalatú processzorok támogatása maximum 65 wattos TDP-ig - Intel H610 chipset - 2 darab Notebook DDR5 memória hely maximum 2x3...
    147.290 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • SHUTTLE SHUTTLE XPC slim Barebone XB860G2 Fekete
    SHUTTLE SHUTTLE XPC slim Barebone XB860G2 Fekete
    A Shuttle XPC slim XB860G2 egy kompakt, mindössze 4,5 literes barebone PC, amely LGA1851 foglalatú Intel Core Ultra 200-as sorozatú asztali processzorokkal (Arrow Lake-S) kompatibilis. Az Intel B86...
    154.589 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • Shuttle Shuttle XPC Slim XB860G2 Black
    Shuttle Shuttle XPC Slim XB860G2 Black
    Asztali számítógép, No OS, Intel B860, 96 GB, 5600MHz, 2,5 Gigabit, 2.0, 2xUSB2.0, 5xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 250x200x95mm, Black, Teljesítmény felvétel180W
    162.680 Ft
    ICON-Net Computer
    ICON-Net Computer