rögzítő csipesz

Találatok száma: 47 1/3. oldal Rendezés:
  • NATURE Nature palánta rögzítő csipesz 40db, 3 méretben (6040430)
    NATURE Nature palánta rögzítő csipesz 40db, 3 méretben (6040430)
    Nature palánta rögzítő csipesz 40db, 3 méretben (6040430) Nature Palánta rögzítő csipesz 40 db.    Méretek és darabszám: 16mm15x, 20mm15x,25mm10x  
    722 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Kids at Work Mini rögzítő csipesz
    Kids at Work Mini rögzítő csipesz
    Kids at Work rögzítő csipesz. Nélkülözhetetlen eszköz, mely segít a rögzítési folyamatok közben. Pl. ha szeretnél összeregasztani valamit, akkor ezzel a csipesszel tudod összszorítani a munkadarabokat, amíg a ragasztó megköt. Tatalma: 1 db csipesz M
    790 Ft
    Nature Brand
    Nature Brand
  • Kids at Work Kids at Work Mini rögzítő csipesz
    Kids at Work Kids at Work Mini rögzítő csipesz
    Szeretnéd, hogy a ragasztás végre pontos és problémamentes legyen? Ezzel a praktikus csipesszel könnyedén összeszoríthatod a munkadarabokat, így biztos lehetsz benne, hogy minden a helyén marad, amíg a ragasztó megköt. JELLEMZŐK: 5 éves korig ajánlot
    790 Ft
    +1.290 Ft
    Babaszafari bababolt
    Babaszafari bababolt
  •  Kids at Work Mini rögzítő csipesz
    Kids at Work Mini rögzítő csipesz
    Szeretnéd, hogy a ragasztás végre pontos és problémamentes legyen? Ezzel a praktikus csipesszel könnyedén összeszoríthatod a munkadarabokat, így biztos lehetsz benne, hogy minden a helyén marad, amíg a ragasztó megköt. JELLEMZŐK:5 éves korig ajánlottNé
    790 Ft
    +1.290 Ft
    Panda Bababolt
    Panda Bababolt
  •  Kids at Work Mini rögzítő csipesz
    Kids at Work Mini rögzítő csipesz
    Szeretnéd, hogy a ragasztás végre pontos és problémamentes legyen? Ezzel a praktikus csipesszel könnyedén összeszoríthatod a munkadarabokat, így biztos lehetsz benne, hogy minden a helyén marad, amíg a ragasztó megköt. JELLEMZŐK:5 éves korig ajánlottNé
    790 Ft
    +1.290 Ft
    Babakocsi Futár
    Babakocsi Futár
  • HD Biztonsági öv rögzítő csipesz LA-37
    HD Biztonsági öv rögzítő csipesz LA-37
    Alkalmas minden személyautóban található biztonsági öv rögzítésére. A csipesz célja, hogy megakadályozza, hogy teljesen visszacsévélődjön a biztonsági öv, tehát a szükséges méretet és távolságot lehet vele állítani. Sokszor jól jön árupakoláskor, gyermek szállításakor és egyéb szállítás esetében. Az ár párra értendő!
    850 Ft
    Autofejlesztes
    Autofejlesztes
  •  10 db autó motorháztető szigetelés rögzítő csipesz szegecs VW, SEAT, Skoda modellekhez, PVC Fekete, 10 db
    10 db autó motorháztető szigetelés rögzítő csipesz szegecs VW, SEAT, Skoda modellekhez, PVC Fekete, 10 db
    Ha zavar a laza motorháztető szigetelés, ez a rögzítő csipesz szett gyors, praktikus és megbízható megoldás. (Univerzális használat) Több autó modellhez ideális. (PVC anyag) Tartós, könnyű és ellenálló kialakítás. (Rögzítő csipesz) Stabilan tartja a
    1.290 Ft
    +1.790 Ft
    KütyüBazár.hu
    KütyüBazár.hu
  • Godox Godox LSA-02 Háttér/ Reflektor Rögzítő Csípesz -Foto Clamp
    Godox Godox LSA-02 Háttér/ Reflektor Rögzítő Csípesz -Foto Clamp
    Godox LSA-02 Háttér/ Reflektor Rögzítő Csípesz -Foto Clamp A Godox LSA-02 egy sokoldalú, többfunkciós csipesz (satu), amellyel könnyebb tartozékok – lámpák, reflektorok, gobók vagy textilek – rögzíthetők a lámpaállványra. Többfunkciós bilincs lámpaállván
    1.373 Ft
    +985 Ft
    KameraPro.HU
    KameraPro.HU
  •  30db Paradicsom inda rögzítő csipesz
    30db Paradicsom inda rögzítő csipesz
    Ezzel a szuper praktikus termékkel, a paradicsom inda rögzítő csipesszel, szupi formában tudod támogatni a növényeid egész évben! Ezek a műanyag támogató klipszek egy igazi álom minden kerti munkára! A szőlőtől a paradicsomig minden növényedet hihetetlenül egyszerűen támogathatod velük, megkímélve őket attól, hogy a földön heverjenek és sérüljenek. Az írányított formájuknak köszönhetően a növények függőlegesen fognak nőni, ezáltal egészségesebbek is lesznek! Tulajdonságok: Praktikus és könnyen h
    1.390 Ft
    +1.990 Ft
    Grando.hu
    Grando.hu
  •  30db Paradicsom inda rögzítő csipesz
    30db Paradicsom inda rögzítő csipesz
    Ezzel a szuper praktikus termékkel, a Paradicsom inda rögzítő csipesszel, szupi formában tudod támogatni a növényeid egész évben! Ezek a műanyag támogató klipszek egy igazi álom minden kerti munkára! A szőlőtől a paradicsomig minden növényedet hihetetlenü
    1.390 Ft
    +1.790 Ft
    KütyüBazár.hu
    KütyüBazár.hu
  • NATURE NATURE paradicsom palánta rögzítő csipesz, 25db (6040440)
    NATURE NATURE paradicsom palánta rögzítő csipesz, 25db (6040440)
    NATURE paradicsom palánta rögzítő csipesz, 25db (6040440) 25 darabos csipesz szett paradicsom palánták rögzítéséhez. Átmérő: 30/20 mm, könnyen felhelyezhető fém vagy műanyag karókra. Megakadályozza a szárak elhajlását, segíti a rendezett növekedést.
    1.390 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  •  Fülhallgató rögzítő, csipesz
    Fülhallgató rögzítő, csipesz
    Vezeték nélküli fülhallgatód van, de folyamatosan kiesik a füledből? Mit szólnál, ha a füledhez rögzíthetnéd a füleseket, hogy megakadályozd, hogy bármilyen sport vagy mozgás során kiessenek és elhagyd ezeket az egyáltalán nem olcsó kütyüket? Hasznos tudn
    1.426 Ft
    +1.790 Ft
    KütyüBazár.hu
    KütyüBazár.hu
  • Automax Biztonsági öv rögzítő csipesz szürke AM0505
    Automax Biztonsági öv rögzítő csipesz szürke AM0505
    Ennek a biztonsági öv rögzítőnek a feladata, hogy csökkentse a kellemetlen feszítést az övön. A kompakt dizájn harmonikusan kényelmessé teszi a felszerelését és használatát. Használati utasítás: 1. A bal oldalon található klippet egy erős feszítéssel balra el kell húzni. 2. Nyissuk ki így a tetejét. 3. Helyezzük a biztonsági övre a szorító csipeszt 4. Állítsuk be a kívánt távolságot és ezzel a feszességet. Figyelmeztetés: Gyermekek kezébe NEM kerülhet. A biztonsági öv szélessége nem haladhatja m
    1.550 Ft
    Autofejlesztes
    Autofejlesztes
  •  30db Paradicsom Inda Rögzítő Csipesz Kertészeti Növénytartó Klipsz
    30db Paradicsom Inda Rögzítő Csipesz Kertészeti Növénytartó Klipsz
    Fedezd fel a kertészkedés új dimenzióját a Paradicsom inda rögzítő csipeszekkel, amelyek egész évben biztosítják növényeid optimális támogatását! Ezek a műanyag klipszek minden kertészkedési feladatot megkönnyítenek, legyen szó szőlőről vagy paradicsomról
    1.590 Ft
    +1.790 Ft
    KütyüBazár.hu
    KütyüBazár.hu
  •  Fülhallgató rögzítő csipesz, fehér
    Fülhallgató rögzítő csipesz, fehér
    Vezeték nélküli fülhallgatód van, de folyamatosan kiesik a füledből? Mit szólnál, ha a füledhez rögzíthetnéd a füleseket, hogy megakadályozd, hogy bármilyen sport vagy mozgás során kiessenek és elhagyd ezeket az egyáltalán nem olcsó kütyüket? Hasznos tudn
    1.726 Ft
    +1.790 Ft
    KütyüBazár.hu
    KütyüBazár.hu
  •  Paplan Rögzítő Csipesz (6db)
    Paplan Rögzítő Csipesz (6db)
    Folyton összegyűrődik a paplan a huzatban? Nem győzöd igazgatni éjszaka? Használd a Paplan Rögzítő Csipeszt és erre soha többé nem lesz gondod! A Paplan Rögzítő Csipesz Tulajdonságai: Anyaga: Műanyag Színe: Pink Mit rejt a terméked doboza? 6db Paplan Rögz
    1.726 Ft
    +1.790 Ft
    KütyüBazár.hu
    KütyüBazár.hu
  •  Fülhallgató rögzítő csipesz, átlátszó
    Fülhallgató rögzítő csipesz, átlátszó
    Vezeték nélküli fülhallgatód van, de folyamatosan kiesik a füledből? Mit szólnál, ha a füledhez rögzíthetnéd a füleseket, hogy megakadályozd, hogy bármilyen sport vagy mozgás során kiessenek és elhagyd ezeket az egyáltalán nem olcsó kütyüket?Hasznos tudni
    1.726 Ft
    +1.790 Ft
    KütyüBazár.hu
    KütyüBazár.hu
  •  Palánta rögzítő csipesz (20 db)
    Palánta rögzítő csipesz (20 db)
    Újrahasznosítható, egy kezes, könnyű és gyors használat Védi és támogatja a növényt Futó növényekre tervezve Ha szeretsz kertészkedni, akkor biztos eleged van már madzaggal kötögetni a zöldségek, virágok szárát a karókhoz. Mi lenne, ha mostantól egy kézze
    1.790 Ft
    +1.790 Ft
    KütyüBazár.hu
    KütyüBazár.hu
  •  Fülhallgató rögzítő csipesz, fehér, kényelmes és stabil tartás zenehallgatáshoz
    Fülhallgató rögzítő csipesz, fehér, kényelmes és stabil tartás zenehallgatáshoz
    Folyton kiesik a vezeték nélküli fülhallgatód a füledből? Képzeld el, hogy biztonságosan rögzítheted a füledhez, így nem kell aggódnod, hogy elveszíted őket sportolás vagy bármilyen aktív tevékenység közben. Hasznos információk: Minden fülformához alkalma
    1.890 Ft
    +1.790 Ft
    KütyüBazár.hu
    KütyüBazár.hu
  •  Paplan Rögzítő Csipesz (6db) - Praktikus Ágynemű Rögzítő Készlet
    Paplan Rögzítő Csipesz (6db) - Praktikus Ágynemű Rögzítő Készlet
    Gyakran összegyűrődik a paplanod a huzatban? Nem tudsz nyugodtan aludni emiatt? A Paplan Rögzítő Csipesz megoldja ezt a problémát, így többé nem kell aggódnod emiatt! A Paplan Rögzítő Csipesz Jellemzői: Anyag: Műanyag Szín: Pink Mi található a termék dobo
    1.890 Ft
    +1.790 Ft
    KütyüBazár.hu
    KütyüBazár.hu