Pinty Plus

Találatok száma: 40 1/2. oldal Rendezés:
  • Márka PINTY Plus Basic RAL9010 400ml
    1.750 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Márka PINTY Plus Tech Graffiti Eltávolító 200ml
    2.100 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Pinty PINTY Plus Tech Sűrített levegő Spray 400ml
    Pinty PINTY Plus Tech Sűrített levegő Spray 400ml
    2.269 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Pinty PINTY Plus Tech Jelölő Spray Piros T107 500ml
    Pinty PINTY Plus Tech Jelölő Spray Piros T107 500ml
    2.400 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Pinty PINTY Plus Tech Jelölő Spray Kék T118 500ml
    Pinty PINTY Plus Tech Jelölő Spray Kék T118 500ml
    2.400 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Pinty PINTY Plus Tech Jelölő Spray Pink T184 500ml
    Pinty PINTY Plus Tech Jelölő Spray Pink T184 500ml
    2.641 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Pinty PINTY Plus Tech Jelölő Spray Fehér T101 500ml
    Pinty PINTY Plus Tech Jelölő Spray Fehér T101 500ml
    2.641 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Pinty PINTY Plus Tech Horgany Spray Ezüst 400ml
    Pinty PINTY Plus Tech Horgany Spray Ezüst 400ml
    2.812 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  •  Pinty Plus Tech Jelölő spray - fehér
    Pinty Plus Tech Jelölő spray - fehér
    Technikai jellemzők:Szín: fehérKiszerelés: 500mlKiadósság: legalább 2 m2Teljes száradás: 10 percSzavatossági idő: 10 évA jelölő spray alkalmazása:Rázzuk a flakont legalább 1 percen keresztül, amíg nem halljuk a benne lévő golyókat. A jelölő spray 360 fokban használható, így vertikális és horizontális jelölés esetén is könnyen alkalmazható.Ne használjuk áram alatt lévő készülékeken és jól szellőztethető helységben alkalmazzuk.Tippek:Használat után töröljük meg egy papírral vagy ronggyal a szórófe
    2.850 Ft
    3PRO Barkácsbolt
    3PRO Barkácsbolt
  •  Pinty Plus Tech Jelölő spray - sárga
    Pinty Plus Tech Jelölő spray - sárga
    Technikai jellemzők:Szín: sárgaKiszerelés: 500mlKiadósság: legalább 2 m2Teljes száradás: 10 percSzavatossági idő: 10 évA jelölő spray alkalmazása:Rázzuk a flakont legalább 1 percen keresztül, amíg nem halljuk a benne lévő golyókat. A jelölő spray 360 fokban használható, így vertikális és horizontális jelölés esetén is könnyen alkalmazható.Ne használjuk áram alatt lévő készülékeken és jól szellőztethető helységben alkalmazzuk.Tippek:Használat után töröljük meg egy papírral vagy ronggyal a szórófe
    2.850 Ft
    3PRO Barkácsbolt
    3PRO Barkácsbolt
  •  Pinty Plus Tech Jelölő spray - pink
    Pinty Plus Tech Jelölő spray - pink
    Technikai jellemzők:Szín: pinkKiszerelés: 500mlKiadósság: legalább 2 m2Teljes száradás: 10 percSzavatossági idő: 10 évA jelölő spray alkalmazása:Rázzuk a flakont legalább 1 percen keresztül, amíg nem halljuk a benne lévő golyókat. A jelölő spray 360 fokban használható, így vertikális és horizontális jelölés esetén is könnyen alkalmazható.Ne használjuk áram alatt lévő készülékeken és jól szellőztethető helységben alkalmazzuk.Tippek:Használat után töröljük meg egy papírral vagy ronggyal a szórófej
    2.850 Ft
    3PRO Barkácsbolt
    3PRO Barkácsbolt
  • Pinty PINTY Plus Tech Univerzális Alapozó Szürke 400ml
    Pinty PINTY Plus Tech Univerzális Alapozó Szürke 400ml
    2.859 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Pinty PINTY Plus Szilikon Spray 500ml
    Pinty PINTY Plus Szilikon Spray 500ml
    2.920 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Pinty PINTY Plus Tech Műanyag Alapozó Színtelen 400ml
    Pinty PINTY Plus Tech Műanyag Alapozó Színtelen 400ml
    3.129 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Pinty PINTY Plus Tech Cink Spray 400ml
    Pinty PINTY Plus Tech Cink Spray 400ml
    3.175 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Novasol S.A. Pinty Plus Auto Lökhárító spray normál fekete 400ml
    Novasol S.A. Pinty Plus Auto Lökhárító spray normál fekete 400ml
    3.189 Ft
    +1.090 Ft
    Szerek.Hu
    Szerek.Hu
  • Novasol S.A. Pinty Plus Auto Lökhárító spray texturált fekete 400ml
    Novasol S.A. Pinty Plus Auto Lökhárító spray texturált fekete 400ml
    3.779 Ft
    +1.090 Ft
    Szerek.Hu
    Szerek.Hu
  • Pinty PINTY Plus Tech Hőálló Spray Ezüst 400ml
    Pinty PINTY Plus Tech Hőálló Spray Ezüst 400ml
    3.796 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Pinty PINTY Plus Tech Hőálló Spray Fekete 400ml
    Pinty PINTY Plus Tech Hőálló Spray Fekete 400ml
    3.796 Ft
    Norcolor Webshop
    Norcolor Webshop
  • Novasol S.A. Pinty Plus Tech Keréktárcsa Ezüst spray 400ml
    Novasol S.A. Pinty Plus Tech Keréktárcsa Ezüst spray 400ml
    3.859 Ft
    +1.090 Ft
    Szerek.Hu
    Szerek.Hu