PA 1900 24
Találatok száma: 5 1/1. oldal Rendezés:
  • Laptophardware Asus 19V 4.74A 90W helyettesítő új töltő (ADP-90SB BB, PA-1900-24, EXA0904YH)
    Kiváló mínőségű 90 Wattos laptop töltő Asus laptophoz. Hagyományos, téglatest alakú, 3 pólusú aljzattal ellátott műanyag ház. Kerek Csatlakozó méretei, amit a laptopba dugsz: kívül 5,5mm, belül 2,5mm! 5 x beépített védelemmel ellátva védi önmagát és
    Laptophardware.hu
    Laptophardware.hu
  • Utángyártott AP12AD02, PA-1900-24, ADP-90FB helyettesítő prémium laptop töltő (4,74A / 90W / 19V) - Utángyártott
    laptopakkumulator.eu
    laptopakkumulator.eu
  • Utángyártott Asus 19V 4.74A 90W helyettesítő új töltő (ADP-90SB BB, PA-1900-24, EXA0904YH)
    Gyárival megegyező minőségű helyettesítő laptop töltő. Kiváló mínőségű 90 Wattos laptop töltő Asus laptophoz. Hagyományos, téglatest alakú, 3 pólusú aljzattal ellátott műanyag ház. Kerek Csatlakozó méretei, amit a laptopba dugsz: kívül 5,5mm, belül 2,
    Laptop Szerviz & Shop
    Laptop Szerviz & Shop
  • Asus Asus 19V 4.74A 90W gyári új töltő (ADP-90SB BB, PA-1900-24, EXA0904YH)
    Eredeti, Gyári 90 Wattos laptop töltő Asus laptophoz. Hagyományos, téglatest alakú, 3 pólusú aljzattal ellátott műanyag ház. Kerek Csatlakozó méretei, amit a laptopba dugsz: kívül 5,5mm, belül 2,5mm! 5 x beépített védelemmel ellátva védi önmagát és a
    Eredeti gyári új töltő laptophoz. Eredeti, Gyári 90 Wattos laptop töltő Asus laptophoz. Hagyományos, téglatest alakú, 3 pólusú aljzattal ellátott műanyag ház. Kerek Csatlakozó méretei, amit a laptopba dugsz: kívül 5,5mm, belül 2,5mm! 5 x beépített véde