PA 1900 08H2
Találatok száma: 2 1/1. oldal Rendezés:
  • Utángyártott HP PA-1900-08H2 laptop töltő adapter - 90W (19V 4.74A) - Utángyártott
    laptopakkumulator.eu
    laptopakkumulator.eu
  • Utángyártott HP / Compaq PA-1900-08H2 helyettesítő laptop hálózati adapter (19V, 90W, 4.74 A, 140 cm) - Utángyártott
    Kiváló minőségű laptop hálózati adapter HP / Compaq PA-1900-08H2 helyettesítésére tápkábellel, új állapotú, utángyártott. Szín: fekete Súly: 212 g Kábel hossza: 140 cm Frekvencia: 50/60 Hz Bemeneti feszültség: 100-240 V Kimeneti feszültség: 19 V / 4,74 A