Mechanikus személymérleg

Találatok száma: 33 1/2. oldal Rendezés:
  • Mesko Mesko MS8160 mechanikus személymérleg
    Mesko Mesko MS8160 mechanikus személymérleg
    Tulajdonságok: 130kg méréshatár 1kg mérési pontosság könnyen használható csúszásmentes mérőfelület
    3.490 Ft
    +1.499 Ft
    eBolt.hu Internetes Áruház
    eBolt.hu Internetes Áruház
  • Mesko Mesko MS8160 mechanikus személymérleg
    Mesko Mesko MS8160 mechanikus személymérleg
    2024.05.08.-tól jogszabály által előírt jótállás feltételei: A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Termékoldalainkon a bruttó eladási árat tüntettük fel.) Az eladási ársávok és a kötelező jótállási idő az alábbiak szerint alakul: A 250.000 forint eladási ár felett 3 év kötelező jótállást határoz meg a szabályozás (250.001 Ft-tól felfelé). A 10.000 forintot elérő, de 250.000 forin
    3.649 Ft
    +1.890 Ft
    reburg.hu webáruház
    reburg.hu webáruház
  • Adler Adler AD8151B mechanikus személymérleg kék
    Adler Adler AD8151B mechanikus személymérleg kék
    2024.05.08.-tól jogszabály által előírt jótállás feltételei: A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Termékoldalainkon a bruttó eladási árat tüntettük fel.) Az eladási ársávok és a kötelező jótállási idő az alábbiak szerint alakul: A 250.000 forint eladási ár felett 3 év kötelező jótállást határoz meg a szabályozás (250.001 Ft-tól felfelé). A 10.000 forintot elérő, de 250.000 forin
    4.588 Ft
    +1.890 Ft
    reburg.hu webáruház
    reburg.hu webáruház
  • Momert Momert 7746 Mechanikus személymérleg
    Momert Momert 7746 Mechanikus személymérleg
      kapacitás: 125 kg osztás: 1 kg könnyen leolvasható számlap 24 hónap garancia
    4.987 Ft
    +1.890 Ft
    reburg.hu webáruház
    reburg.hu webáruház
  • G3 Ferrari G3 Ferrari G30048 mechanikus személymérleg nagy kijelzővel, 130 kg terhelhetőség, csúszásmentes felület
    G3 Ferrari G3 Ferrari G30048 mechanikus személymérleg nagy kijelzővel, 130 kg terhelhetőség, csúszásmentes felület
    G3Ferrari G30048 Classica személymérleg nagy kijelzővel, 130 kg kapacitással Megbízható mechanikus személymérleg otthoni használatra. A G3Ferrari G30048 személymérleg egy könnyen kezelhető, mechanikus mérleg, amely nagy, jól olvasható kijelzővel és cs
    5.290 Ft
    Autóalkatrész áruház
    Autóalkatrész áruház
  • G3 Ferrari G3 Ferrari G30048 mechanikus személymérleg nagy kijelzővel, 130 kg terhelhetőség, csúszásmentes felület
    G3 Ferrari G3 Ferrari G30048 mechanikus személymérleg nagy kijelzővel, 130 kg terhelhetőség, csúszásmentes felület
    G3Ferrari G30048 Classica személymérleg nagy kijelzővel, 130 kg kapacitással Megbízható mechanikus személymérleg otthoni használatra. A G3Ferrari G30048 személymérleg egy könnyen kezelhető, mechanikus mérleg, amely nagy, jól olvasható kijelzővel és cs
    5.290 Ft
    Strade Webáruház
    Strade Webáruház
  • G3FERRARI G3FERRARI Mechanikus személymérleg nagy kijelzővel G30048
    G3FERRARI G3FERRARI Mechanikus személymérleg nagy kijelzővel G30048
    A G3Ferrari G30048 személymérleg egy megbízható, mechanikus mérleg, amelyet a mindennapi testsúly-ellenőrzéshez terveztek. Akár 130 kg-ig terhelhető, a nagy, jól olvasható kijelző pedig gyors és po...
    5.290 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • Girmi Girmi BP02 mechanikus személymérleg 130 kg maximális terhelhetőség
    Girmi Girmi BP02 mechanikus személymérleg 130 kg maximális terhelhetőség
    Girmi BP02 mechanikus személymérleg Klasszikus, megbízható testsúlymérés otthoni használatra. A Girmi BP02 mechanikus személymérleg tökéletes választás mindazoknak, akik egyszerűen és gyorsan szeretnék ellenőrizni testsúlyukat. A maximális 130 kg terh
    5.590 Ft
    Autóalkatrész áruház
    Autóalkatrész áruház
  • Girmi Girmi BP02 mechanikus személymérleg 130 kg maximális terhelhetőség
    Girmi Girmi BP02 mechanikus személymérleg 130 kg maximális terhelhetőség
    Girmi BP02 mechanikus személymérleg Klasszikus, megbízható testsúlymérés otthoni használatra. A Girmi BP02 mechanikus személymérleg tökéletes választás mindazoknak, akik egyszerűen és gyorsan szeretnék ellenőrizni testsúlyukat. A maximális 130 kg terh
    5.590 Ft
    Strade Webáruház
    Strade Webáruház
  • GIRMI GIRMI Mechanikus személymérleg 130 kg elemmentes analóg BP02
    GIRMI GIRMI Mechanikus személymérleg 130 kg elemmentes analóg BP02
    A Girmi BP02 mechanikus személymérleg ideális választás mindennapi testsúly-ellenőrzéshez otthon. A maximális 130 kg terhelhetőség és az 1 kg-os mérési lépték pontos és megbízható eredményeket bizt...
    5.591 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • MOMERT MOMERT 7710 mechanikus személymérleg fekete
    MOMERT MOMERT 7710 mechanikus személymérleg fekete
    Analóg személymérleg, hagyományos külsővel, választható színű taposóval. - kapacitás: 125 kg - osztás: 1 kg - könnyen leolvasható számlap - méret: 254x250x55 mm
    6.290 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon
  • Beurer BEURER MS 01 Mechanikus személymérleg (fehér)
    Beurer BEURER MS 01 Mechanikus személymérleg (fehér)
    Az alapmodell, minden fürdőszobához illik Jól olvasható súlykijelző Súly analóg kijelzése Csúszásmentes felület Kijelzés kg/lb egységben Terhelhetőség: 120 kg/beosztás: 1 kg Méret: 26,2 x 25,6 x 5,6 cm, kijelző: 73 x 50 mm Nagy fellépő felület: 30 x
    6.490 Ft
    HTS Medical Webáruház
    HTS Medical Webáruház
  •  Momert Személymérleg mechanikus 125 kg 7746
    Momert Személymérleg mechanikus 125 kg 7746
    Momert Személymérleg mechanikus 125 kg 7746 - Hagyományos mechanikus személymérleg 125 kg-ig használható - Kapacitás:125 kg - Osztás: 1 kg - Könnyen leolvasható számlap - Szín: fehér
    6.890 Ft
    Vasedény
    Vasedény
  • Beurer Beurer MS 01 mechanikus személymérleg
    Beurer Beurer MS 01 mechanikus személymérleg
    Az alapmodell, minden fürdőszobához illik Jól olvasható súlykijelző Súly analóg kijelzése Csúszásmentes felület Kijelzés kg/lb egységben Terhelhetőség: 120 kg/beosztás: 1 kg Méret: 26,2 x 25,6 x 5,6 cm, kijelző: 73 x 50 mm Nagy fellépő felület: 30 x 27 cm
    7.460 Ft
    Vital24
    Vital24
  • MK Home Mechanikus személymérleg
    MK Home Mechanikus személymérleg
    Analóg személymérleg, hagyományos külsővel, választható színű taposóval   Több színben, kérem jelezze elképzelését, és megtekintem található-e raktárkészleten. Specifikációk: - kapacitás: 125 kg - osztás: 1 kg - könnyen leolvasható számlap - méret: 254x250x55 mm
    7.490 Ft
    +990 Ft
    Mikonyhánk.hu
    Mikonyhánk.hu
  •  Beurer MS 01 Mechanikus személymérleg 5 év garanciával
    Beurer MS 01 Mechanikus személymérleg 5 év garanciával
    Az alapmodell minden fürdőszobához • Súly analóg kijelzése • Csúszásmentes felület • Kijelzés kg/lb egységben • Teherbírás: 120 kg / beosztás: 1 kg • Méret: 30 x 27 x 5,3 cm, kijelző: 73 x 50 mm • Fellépő felület mérete: 30 x 27 cm • Számjegyek mérete: 5
    7.500 Ft
    +990 Ft
    Gyógypiac
    Gyógypiac
  • MOMERT 7710 mechanikus személymérleg (MOMERT_7710)
    MOMERT 7710 mechanikus személymérleg (MOMERT_7710)
    8.000 Ft
    +2.490 Ft
    mysoft.hu
    mysoft.hu
  •  Személymérleg mechanikus Momert 7710
    Személymérleg mechanikus Momert 7710
    p< >Termék jellemzői: < >- analóg személymérleg, hagyományos külsővel < >Specifikációk: < >- kapacitás: 125 kg < >- osztás: 1 kg < >- könnyen leolvasható számlap < >- méret: 254x250x55 mm/p< >p< > /p
    9.009 Ft
    Egészség webshop
    Egészség webshop
  • GIRMI GIRMI Mechanikus személymérleg 180 kg csúszásgátló felülettel nagy számlappal BP56
    GIRMI GIRMI Mechanikus személymérleg 180 kg csúszásgátló felülettel nagy számlappal BP56
    A Girmi BP56 mechanikus személymérleg ideális választás mindazoknak, akik megbízható és egyszerű súlymérést keresnek otthonra. 180 kg maximális terhelhetőségével és 1 kg-os osztásközzel pontos ered...
    14.290 Ft
    +1.990 Ft
    iPon
    iPon