kivonat 50ml

Találatok száma: 395 1/20. oldal Rendezés:
  • EzerJóFű EzerJóFű Galagonya+ kivonat 50ml alkoholmentes, növényi glicerinnel
    EzerJóFű EzerJóFű Galagonya+ kivonat 50ml alkoholmentes, növényi glicerinnel
    Mit érdemes tudni róla: Az EzerJóFű Galagonya+ kivonat 50 ml egy alkoholmentes, növényi glicerin alapú étrend‑kiegészítő, amely galagonya bogyót, virágos hajtásvégét, medvehagyma levelet, fehér fagyöngy ágvégét és rozmaring herba kombinál. Ez az egyedülálló gyógynövénykomplex segíthet a vérkeringés javításában, az érszűkülés csökkentésében, a szívritmus kiegyensúlyozásában és értágító hatással bír. Összetevők: Növényi glicerin KoMiTo rendezett víz Galagonya bogyó Medvehagyma levé
    1.974 Ft
    +1.599 Ft
    Natur Reform Webáruház
    Natur Reform Webáruház
  • Györgytea Györgytea alkoholos kivonat 50ml mezei kakukkfüves
    Györgytea Györgytea alkoholos kivonat 50ml mezei kakukkfüves
    Jellemzők A mezei kakukkfű alkoholos kivonata lázzal nem járó meghűléses, illetve felső légúti betegségek esetén, valamint immunerősítésre alkalmazható. Hatóanyagai köptető, gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő és hörgőgörcsoldó hatásúak. A mezei kakukkf
    2.110 Ft
    +990 Ft
    Ecofamily webáruház
    Ecofamily webáruház
  • Györgytea Györgytea szurokfű kivonat 50ml
    Györgytea Györgytea szurokfű kivonat 50ml
    Természetes kivonat, amely támogatja az emésztést és az immunrendszer működését.
    2.257 Ft
    Herbaline webáruház
    Herbaline webáruház
  • EzerJóFű EzerJóFű Cseppecske+ kivonat 50ml alkoholmentes, növényi glicerinnel
    EzerJóFű EzerJóFű Cseppecske+ kivonat 50ml alkoholmentes, növényi glicerinnel
    Gyógynövények: Echinacea purpurea, Echinacea angustifolia, Csipkebogyó, Homoktövis, Citromfű, Levendula, Aranyvessző, Feketedió terméshéj, Édeskömény, Lándzsás útifű, Pitypang, Nyírfa levél, Kisvirágú füzike, Ánizs, Hárs, Kakukkfű, Cayenne Alkalmazás:
    2.339 Ft
    +1.599 Ft
    Fitt Vita
    Fitt Vita
  • EzerJóFű EzerJóFű Cseppecske+ kivonat 50ml alkoholmentes, növényi glicerinnel
    EzerJóFű EzerJóFű Cseppecske+ kivonat 50ml alkoholmentes, növényi glicerinnel
    Gyógynövények: Echinacea purpurea, Echinacea angustifolia, Csipkebogyó, Homoktövis, Citromfű, Levendula, Aranyvessző, Feketedió terméshéj, Édeskömény, Lándzsás útifű, Pitypang, Nyírfa levél, Kisvirágú füzike, Ánizs, Hárs, Kakukkfű, Cayenne Alkalmazás:
    2.339 Ft
    +1.540 Ft
    Foodplaza
    Foodplaza
  •  Ocso Grapefruitmag kivonat + C-vitamin belsőleges oldatos cseppek 50ml
    Ocso Grapefruitmag kivonat + C-vitamin belsőleges oldatos cseppek 50ml
    Grapefruitmag kivonatot és C-vitamint tartalmazó étrend-kiegészítő cseppek.
    2.474 Ft
    Pingvin Patika
    Pingvin Patika
  • Györgytea Györgytea alkoholos kivonat 50ml csalánleveles
    Györgytea Györgytea alkoholos kivonat 50ml csalánleveles
    Jellemzők A csalán az egyik legismertebb, legsokoldalúbb gyógynövény. Használjuk vizes és alkoholos kivonatát, különféle teakeverékek fontos komponense. Elsősorban vértisztító, vizelethajtó hatása ismert. Használjuk ízületi betegségekre, pl. artrózis
    2.490 Ft
    +990 Ft
    Ecofamily webáruház
    Ecofamily webáruház
  • Györgytea Györgytea alkoholos kivonat 50ml egynyári üröm
    Györgytea Györgytea alkoholos kivonat 50ml egynyári üröm
    A növényt hagyományosan a népi gyógyászatban lázcsillapításra és malária ellen használták. Az egynyári üröm (Artemisia annua) vagy más néven édesüröm hatóanyaga az artemisinin. Az Egynyári üröm alkoholos kivonat abban segíthet, hogy megfelelő környeze
    2.490 Ft
    +990 Ft
    Ecofamily webáruház
    Ecofamily webáruház
  • Györgytea Györgytea alkoholos kivonat 50ml citromfű
    Györgytea Györgytea alkoholos kivonat 50ml citromfű
    Jellemzők A citromfű gyógynövény nyugtató hatása közismert. Vizes (tea) és alkoholos kivonata (tinktúra) egyaránt alkalmas a stressz és a szorongás oldására, idegerősítésre, alvási panaszok enyhítésére. Ezenkívül alkalmazhatjuk még görcsoldásra, emés
    2.490 Ft
    +990 Ft
    Ecofamily webáruház
    Ecofamily webáruház
  • Györgytea Györgytea alkoholos kivonat 50ml szurokfű
    Györgytea Györgytea alkoholos kivonat 50ml szurokfű
    Jellemzők A szurokfű hatóanyagai révén erős antibakteriális és antifungális (gombaölő) hatással rendelkezik. Használható légúti betegségek, hurutok kezelésére, étvágytalanságra és emésztésjavításra, görcsoldásra, az immunrendszer támogatására. Megaka
    2.490 Ft
    +990 Ft
    Ecofamily webáruház
    Ecofamily webáruház
  • Györgytea Györgytea Mezei kakukkfű 50ml alkoholos kivonat
    Györgytea Györgytea Mezei kakukkfű 50ml alkoholos kivonat
    A mezei kakukkfű alkoholos kivonata lázzal nem járó meghűléses, illetve felső légúti betegségek esetén, valamint immunerősítésre alkalmazható. GyógyhatásaA mezei kakukkfű alkoholos kivonata lázzal nem járó meghűléses, illetve felső légúti betegségek es
    2.569 Ft
    +1.540 Ft
    Foodplaza
    Foodplaza
  • Györgytea Györgytea Szurokfű 50ml alkoholos kivonat
    Györgytea Györgytea Szurokfű 50ml alkoholos kivonat
    A szurokfű hatóanyagai révén erős antibakteriális és antifungális (gombaölő) hatással rendelkezik. GyógyhatásaA szurokfű hatóanyagai révén erős antibakteriális és antifungális (gombaölő) hatással rendelkezik.Használható légúti betegségek, hurutok kezel
    2.569 Ft
    +1.540 Ft
    Foodplaza
    Foodplaza
  • Györgytea Györgytea Csalánlevél 50ml alkoholos kivonat
    Györgytea Györgytea Csalánlevél 50ml alkoholos kivonat
    A csalán az egyik legismertebb, legsokoldalúbb gyógynövény. Használjuk vizes és alkoholos kivonatát, különféle teakeverékek fontos komponense. Elsősorban vértisztító, vizelethajtó hatása ismert. Használjuk ízületi betegségekre, pl. artrózisra, valamint hú
    2.569 Ft
    +1.599 Ft
    Fitt Vita
    Fitt Vita
  • Györgytea Györgytea Egynyári üröm 50ml alkoholos kivonat
    Györgytea Györgytea Egynyári üröm 50ml alkoholos kivonat
    A növényt hagyományosan a népi gyógyászatban lázcsillapításra és malária ellen használták. Az egynyári üröm (Artemisia annua) vagy más néven édesüröm hatóanyaga az artemisinin.Az Egynyári üröm alkoholos kivonat abban segíthet, hogy megfelelő környezetet t
    2.569 Ft
    +1.599 Ft
    Fitt Vita
    Fitt Vita
  • Györgytea Györgytea Citromfű 50ml alkoholos kivonat
    Györgytea Györgytea Citromfű 50ml alkoholos kivonat
    A citromfű gyógynövény nyugtató hatása közismert. Vizes (tea) és alkoholos kivonata (tinktúra) egyaránt alkalmas a stressz és a szorongás oldására, idegerősítésre, alvási panaszok enyhítésére. Ezenkívül alkalmazhatjuk még görcsoldásra, emésztés könnyítésé
    2.569 Ft
    +1.540 Ft
    Foodplaza
    Foodplaza
  • Györgytea Györgytea Fekete nadálytő 50ml alkoholos kivonat
    Györgytea Györgytea Fekete nadálytő 50ml alkoholos kivonat
    A fekete nadálytő gyökerét külsőleg gyulladáscsökkentő szerként használják, leggyakrabban ízületi fájdalomra, sportsérülések gyógyítására, zúzódásra, véraláfutás, valamint csontkinövés kezelésére. A váll, a könyök, a csukló, a csípő, a térd ízületi fájdal
    2.569 Ft
    +1.540 Ft
    Foodplaza
    Foodplaza
  • Györgytea Györgytea Orbáncfű 50ml olajos kivonat
    Györgytea Györgytea Orbáncfű 50ml olajos kivonat
    Az orbáncfű egyike a legismertebb gyógynövényeknek. Nemcsak a felhasználók, a kutatók figyelmét is felkeltette számos gyógyhatása. Népszerűsége töretlen, de fontos megjegyezni, hogy belsőleges felhasználása körültekintést igényel. Sokan talán nem is tudjá
    2.569 Ft
    +1.540 Ft
    Foodplaza
    Foodplaza
  • Györgytea Györgytea Orbáncfű 50ml olajos kivonat
    Györgytea Györgytea Orbáncfű 50ml olajos kivonat
    Az orbáncfű egyike a legismertebb gyógynövényeknek. Nemcsak a felhasználók, a kutatók figyelmét is felkeltette számos gyógyhatása. Népszerűsége töretlen, de fontos megjegyezni, hogy belsőleges felhasználása körültekintést igényel. Sokan talán nem is tudjá
    2.569 Ft
    +1.599 Ft
    Fitt Vita
    Fitt Vita
  • Györgytea Györgytea Mezei kakukkfű 50ml alkoholos kivonat
    Györgytea Györgytea Mezei kakukkfű 50ml alkoholos kivonat
    A mezei kakukkfű alkoholos kivonata lázzal nem járó meghűléses, illetve felső légúti betegségek esetén, valamint immunerősítésre alkalmazható. GyógyhatásaA mezei kakukkfű alkoholos kivonata lázzal nem járó meghűléses, illetve felső légúti betegségek es
    2.569 Ft
    +1.599 Ft
    Fitt Vita
    Fitt Vita
  • Györgytea Györgytea Kisvirágú füzike 50ml alkoholos kivonat
    Györgytea Györgytea Kisvirágú füzike 50ml alkoholos kivonat
    A kisvirágú füzike a férfiak gyógynövénye. Alkoholos kivonata számos jó tulajdonsággal rendelkezik: antioxidáns, immunerősítő, vízhajtó, gyulladáscsökkentő. GyógyhatásaA kisvirágú füzike a férfiak gyógynövénye. Alkoholos kivonata számos jó tulajdonságg
    2.569 Ft
    +1.599 Ft
    Fitt Vita
    Fitt Vita