keret elefántcsont

Találatok száma: 246 1/13. oldal Rendezés:
  • EFAPEL Efapel 90910_TMF BASE Egyes keret, elefántcsont
    EFAPEL Efapel 90910_TMF BASE Egyes keret, elefántcsont
    Tulajdonságok: Elefántcsont színű egyes keret.EFAPEL 90910 TMF általános leírása:A lakásokban található kapcsolók és dugaljak az elektromos hálózat leggyakrabban használt elemei. Ezek a szerelvények teszik lehetővé számunkra, hogy az elektromos készülékei
    239 Ft
    +990 Ft
    Gazdafi Electronic webáruház
    Gazdafi Electronic webáruház
  • Gewiss S.p.A. Gewiss Dahlia elefántcsont keret 1-es GW35901AY
    Gewiss S.p.A. Gewiss Dahlia elefántcsont keret 1-es GW35901AY
    DAHLIA elefántcsont keret 1-es GW35901AY Gewiss Fényes felület. GW35909AY díszítőkeret GW35204W, GW35204Y,GW35214W és GW35214Y dupla csatlakozó aljzatokhoz.
    256 Ft
    +2.490 Ft
    Lumenet
    Lumenet
  • GREENLUX GREENLUX GXKP657 PREMIUM 1 FR C 1-es keret PREMIUM családhoz elefántcsont
    GREENLUX GREENLUX GXKP657 PREMIUM 1 FR C 1-es keret PREMIUM családhoz elefántcsont
    GREENLUX GXKP657 általános leírása:A lakásokban található kapcsolók és dugaljak az elektromos hálózat leggyakrabban használt elemei. Ezek a szerelvények teszik lehetővé számunkra, hogy az elektromos készülékeinket be- és kikapcsoljuk, valamint az elektrom
    319 Ft
    +990 Ft
    Gazdafi Electronic webáruház
    Gazdafi Electronic webáruház
  • Gewiss S.p.A. Chorus ONE elefántcsont 1-es keret (2 modul) GW16122TI Gewiss
    Gewiss S.p.A. Chorus ONE elefántcsont 1-es keret (2 modul) GW16122TI Gewiss
    Chorus ONE elefántcsont 1-es keret (2 modul) GW16122TI Gewiss Fényes felület, 71 mm középpont távolság.
    492 Ft
    +2.490 Ft
    Lumenet
    Lumenet
  • Gewiss S.p.A. Chorus GEO elefántcsont 1-es keret (2 modul) GW16422TI Gewiss
    Gewiss S.p.A. Chorus GEO elefántcsont 1-es keret (2 modul) GW16422TI Gewiss
    Chorus GEO elefántcsont 1-es keret (2 modul) GW16422TI Gewiss Fényes felület, 71 mm középpont távolság.
    492 Ft
    +2.490 Ft
    Lumenet
    Lumenet
  • Gewiss S.p.A. Gewiss Dahlia elefántcsont keret 2-es vízszintes/függőleges GW35902AY
    Gewiss S.p.A. Gewiss Dahlia elefántcsont keret 2-es vízszintes/függőleges GW35902AY
    DAHLIA elefántcsont keret 2-es vízszintes/függőleges GW35902AY Gewiss Fényes felület. GW35909AY díszítőkeret GW35204W, GW35204Y,GW35214W és GW35214Y dupla csatlakozó aljzatokhoz.
    503 Ft
    +2.490 Ft
    Lumenet
    Lumenet
  • EFAPEL Efapel 90920_TMF BASE Kettes keret, elefántcsont
    EFAPEL Efapel 90920_TMF BASE Kettes keret, elefántcsont
    Tulajdonságok: Elefántcsont színű kettes keret.EFAPEL 90920 TMF általános leírása:A lakásokban található kapcsolók és dugaljak az elektromos hálózat leggyakrabban használt elemei. Ezek a szerelvények teszik lehetővé számunkra, hogy az elektromos készüléke
    530 Ft
    +990 Ft
    Gazdafi Electronic webáruház
    Gazdafi Electronic webáruház
  • Legrand Legrand Valena Life 1-es keret, elefántcsont - 754041
    Legrand Legrand Valena Life 1-es keret, elefántcsont - 754041
    Valena Life 754041 keret 1-es elefántcsont Legrand Valena Life egyes keret elefántcsont
    537 Ft
    +2.490 Ft
    Lumenet
    Lumenet
  • LEGRAND LEGRAND 754041 Valena Life egyes keret elefántcsont
    LEGRAND LEGRAND 754041 Valena Life egyes keret elefántcsont
    Legrand nagykatalógus 2026 LEGRAND nagykatalógus 2024 LEGRAND 754041 általános leírása:A lakásokban található kapcsolók és dugaljak az elektromos hálózat leggyakrabban használt elemei. Ezek a szerelvények teszik lehetővé számunkra, hogy az elektromos ké
    537 Ft
    +990 Ft
    Gazdafi Electronic webáruház
    Gazdafi Electronic webáruház
  • Legrand Legrand Valena egyes keret elefántcsont, Legrand 774351
    Legrand Legrand Valena egyes keret elefántcsont, Legrand 774351
    Egyes keretElefántcsont Valena™ - KeretVízszintes Mechanikai jellemző: Külső behatások elleni védelem: IK 04 Anyagjellemzők: Burkolat: polikarbonát UV álló Halogén mentes Önkioltó: 650° C / 30 s Hőmérsékleti jellemzők: Tárolási hőmérséklet: - 5° C to + 40° C Használati hőmérséklet: - 5° C to + 40° C Tisztítás: A felületet ronggyal tisztítsa meg. Ne használjon acetont, kátrányeltávolító tisztítószereket vagy trikolóretilént. Mosogatógépben mosható. Ellenáll a következő tisztítószereknek: Hexán (E
    549 Ft
    Legrandáruház
    Legrandáruház
  • Legrand Legrand Valena Life 754041 1-es elefántcsont keret (Legrand 754041)
    Legrand Legrand Valena Life 754041 1-es elefántcsont keret (Legrand 754041)
    Valena Life 1-es elefántcsont keret (Legrand 754041)
    564 Ft
    +1.790 Ft
    ELEKTRIKSTORE szakkereskedés és webáruház
    ELEKTRIKSTORE szakkereskedés és webáruház
  • Legrand Legrand Valena Life egyes keret elefántcsont, Legrand 754041
    Legrand Legrand Valena Life egyes keret elefántcsont, Legrand 754041
    Egyes keretElefántcsont Valena™ Life - KeretVízszintes és függőleges keretként is felszerelhető, használható Technikai jellemzők: Kettős anyag kialakítású keret. A keret oldalán kialakított nyílásokon keresztül a keret könnyen és sérülésmentesen le és felszerelhető. Mechanikai jellemző: Külső behatások elleni védelem: IK 04 Anyagjellemzők: Burkolat: ABS UV álló Halogén mentes Önkioltó: 650° C / 30 s Hőmérsékleti jellemzők: Tárolási hőmérséklet: - 10° C to + 70° C Használati hőmérséklet: - 5° C t
    565 Ft
    Legrandáruház
    Legrandáruház
  •  Legrand Valena 774351 egyes keret elefántcsont színben
    Legrand Valena 774351 egyes keret elefántcsont színben
    "" Valena&trade - kiegészítő   Egyes keret, ""
    570 Ft
    +1.080 Ft
    Elektro-Shop
    Elektro-Shop
  • Legrand Legrand Valena 1-es keret elefántcsont - 774351
    Legrand Legrand Valena 1-es keret elefántcsont - 774351
    Valena 774351 keret 1-es elefántcsont Legrand Valena egyes keret elefántcsont
    600 Ft
    +2.490 Ft
    Lumenet
    Lumenet
  • LEGRAND LEGRAND 774351 Valena egyes keret elefántcsont
    LEGRAND LEGRAND 774351 Valena egyes keret elefántcsont
    Legrand nagykatalógus 2026 LEGRAND nagykatalógus 2024 LEGRAND 774351 általános leírása:A lakásokban található kapcsolók és dugaljak az elektromos hálózat leggyakrabban használt elemei. Ezek a szerelvények teszik lehetővé számunkra, hogy az elektromos ké
    600 Ft
    +990 Ft
    Gazdafi Electronic webáruház
    Gazdafi Electronic webáruház
  • Legrand Legrand Valena 774351 1-es elefántcsont keret (Legrand 774351)
    Legrand Legrand Valena 774351 1-es elefántcsont keret (Legrand 774351)
    Legrand Valena 774351 1-es elefántcsont keret (Legrand 774351)
    607 Ft
    +1.790 Ft
    ELEKTRIKSTORE szakkereskedés és webáruház
    ELEKTRIKSTORE szakkereskedés és webáruház
  • Gewiss S.p.A. Gewiss Dahlia elefántcsont keret 2x2P+F dupla csatlakozóaljzathoz GW35909AY
    Gewiss S.p.A. Gewiss Dahlia elefántcsont keret 2x2P+F dupla csatlakozóaljzathoz GW35909AY
    DAHLIA elefántcsont keret 2x2P+F dupla csatlakozóaljzathoz GW35909AY Gewiss Fényes felület. GW35909AY díszítőkeret GW35204W, GW35204Y,GW35214W és GW35214Y dupla csatlakozó aljzatokhoz.
    640 Ft
    +2.490 Ft
    Lumenet
    Lumenet
  • ELKO EP, s.r.o. 10976 AMF kiemelő keret, elefántcsont szinű, Elko Ep
    ELKO EP, s.r.o. 10976 AMF kiemelő keret, elefántcsont szinű, Elko Ep
    10976 AMF kiemelő keret, elefántcsont szinű, Elko Ep
    669 Ft
    +2.490 Ft
    Lumenet
    Lumenet
  • EFAPEL Efapel 90910_TMM ANIMATO Egyes keret, elefántcsont
    EFAPEL Efapel 90910_TMM ANIMATO Egyes keret, elefántcsont
    Tulajdonságok: Elefántcsont színű egyes keret, elefántcsont színű belső kerettel.EFAPEL 90910 TMM általános leírása:A lakásokban található kapcsolók és dugaljak az elektromos hálózat leggyakrabban használt elemei. Ezek a szerelvények teszik lehetővé számu
    699 Ft
    +990 Ft
    Gazdafi Electronic webáruház
    Gazdafi Electronic webáruház
  • EFAPEL Efapel 10976 AMF Kiemelő keret, elefántcsont színű
    EFAPEL Efapel 10976 AMF Kiemelő keret, elefántcsont színű
    Kiemelő keret felületre szereléshez - elefántcsont színűEFAPEL 10976 AMF általános leírása:A lakásokban található kapcsolók és dugaljak az elektromos hálózat leggyakrabban használt elemei. Ezek a szerelvények teszik lehetővé számunkra, hogy az elektromos
    725 Ft
    +990 Ft
    Gazdafi Electronic webáruház
    Gazdafi Electronic webáruház