kábel 125 SC

Találatok száma: 31 1/2. oldal Rendezés:
  • Digitus Digitus üvegszálas optikai patch kábel - SM 9/125 LC/SC - 1 m (DK-2932-01)
    Digitus Digitus üvegszálas optikai patch kábel - SM 9/125 LC/SC - 1 m (DK-2932-01)
    Szín: Kék; Kábel/csatlakozó felületek: SC/LC; Kábel szín: Sárga; Kábel típus: Patch; Kábel hosszúság: 1 m; Darab/csomag: 1
    2.489 Ft
    +1.490 Ft
    Smartshop.hu
    Smartshop.hu
  • Digitus Digitus üvegszálas optikai patch kábel - SM 9/125 SC/SC - 1 m (DK-2922-01)
    Digitus Digitus üvegszálas optikai patch kábel - SM 9/125 SC/SC - 1 m (DK-2922-01)
    Szín: Kék; Kábel/csatlakozó felületek: SC/SC; Kábel szín: Sárga; Kábel típus: Patch; Kábel hosszúság: 1 m; Darab/csomag: 1
    2.489 Ft
    +1.490 Ft
    Smartshop.hu
    Smartshop.hu
  • Digitus Digitus üvegszálas optikai patch kábel - SM 9/125 LC/SC - 3 m (DK-2932-03)
    Digitus Digitus üvegszálas optikai patch kábel - SM 9/125 LC/SC - 3 m (DK-2932-03)
    Szín: Kék; Kábel/csatlakozó felületek: LC/SC; Kábel szín: Sárga; Kábel típus: Patch; Kábel hosszúság: 3 m; Darab/csomag: 1
    2.690 Ft
    +1.490 Ft
    Smartshop.hu
    Smartshop.hu
  • Digitus Digitus üvegszálas optikai patch kábel - SM 9/125 SC/SC - 2 m (DK-2922-02)
    Digitus Digitus üvegszálas optikai patch kábel - SM 9/125 SC/SC - 2 m (DK-2922-02)
    Szín: Kék; Kábel/csatlakozó felületek: SC/SC; Kábel szín: Sárga; Kábel típus: Patch; Kábel hosszúság: 2 m; Darab/csomag: 1
    2.690 Ft
    +1.490 Ft
    Smartshop.hu
    Smartshop.hu
  • Intellinet optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM3 1 m
    Intellinet optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM3 1 m
    2.760 Ft
    +1.299 Ft
    Rufusz Computer Webshop
    Rufusz Computer Webshop
  • Digitus Digitus üvegszálas optikai patch kábel - SM 9/125 SC/SC - 3 m (DK-2922-03)
    Digitus Digitus üvegszálas optikai patch kábel - SM 9/125 SC/SC - 3 m (DK-2922-03)
    Szín: Kék; Kábel/csatlakozó felületek: SC/SC; Kábel szín: Sárga; Kábel típus: Patch; Kábel hosszúság: 3 m; Darab/csomag: 1
    2.990 Ft
    +1.490 Ft
    Smartshop.hu
    Smartshop.hu
  •  Legrand 032609 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3
    Legrand 032609 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3
    LCS³ optikai patch kábelek Szabvány megfelelőségek: EN 50173-2, ISO IEC 11801 Optikai kábelek színezése: FOTAG Csomagolási egység: 3 db Optikai patch kábel OM3(PC) multimódusú duplex kábel 10 Gb Ethernet hálózatokhoz alkalmazható Maximális opt
    4.285 Ft
    Racksystem Legrand struktúrált hálozati termékeinek kis és nagykereskedelme
    Racksystem Legrand struktúrált hálozati termékeinek kis és nagykereskedelme
  • Legrand Legrand patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3 032609
    Legrand Legrand patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3 032609
    LCS³ optikai patch kábelek Szabvány megfelelőségek: EN 50173-2, ISO IEC 11801 Optikai kábelek színezése: FOTAG Csomagolási egység: 3 db Optikai patch kábel OM3(PC) multimódusú duplex kábel 10 Gb Ethernet hálózatokhoz alkalmazható Maximális optik
    4.285 Ft
    Legrandáruház
    Legrandáruház
  • Legrand LEGRAND patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3
    4.295 Ft
    +799 Ft
    Kontaktor
    Kontaktor
  • Legrand Legrand patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3 032612
    Legrand Legrand patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3 032612
    LCS³ optikai patch kábelek Szabvány megfelelőségek: EN 50173-2, ISO IEC 11801 Optikai kábelek színezése: FOTAG Csomagolási egység: 3 db Optikai patch kábel OM3(PC) multimódusú duplex kábel 10 Gb Ethernet hálózatokhoz alkalmazható Maximális optik
    4.451 Ft
    Legrandáruház
    Legrandáruház
  •  Legrand 032612 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3
    Legrand 032612 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3
    LCS³ optikai patch kábelek Szabvány megfelelőségek: EN 50173-2, ISO IEC 11801 Optikai kábelek színezése: FOTAG Csomagolási egység: 3 db Optikai patch kábel OM3(PC) multimódusú duplex kábel 10 Gb Ethernet hálózatokhoz alkalmazható Maximális opt
    4.451 Ft
    Racksystem Legrand struktúrált hálozati termékeinek kis és nagykereskedelme
    Racksystem Legrand struktúrált hálozati termékeinek kis és nagykereskedelme
  • Legrand LEGRAND patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3
    Legrand LEGRAND patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3
    4.465 Ft
    +799 Ft
    Kontaktor
    Kontaktor
  • EXCEL Excel 200-688 Optikai duplex patch kábel; LC-SC 9/125
    EXCEL Excel 200-688 Optikai duplex patch kábel; LC-SC 9/125
    Átviteli közeg: optika
    4.559 Ft
    Biztonságos Otthon Áruház
    Biztonságos Otthon Áruház
  •  Legrand 032610 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3
    Legrand 032610 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3
    LCS³ optikai patch kábelek Szabvány megfelelőségek: EN 50173-2, ISO IEC 11801 Optikai kábelek színezése: FOTAG Csomagolási egység: 3 db Optikai patch kábel OM3(PC) multimódusú duplex kábel 10 Gb Ethernet hálózatokhoz alkalmazható Maximális opt
    4.616 Ft
    Racksystem Legrand struktúrált hálozati termékeinek kis és nagykereskedelme
    Racksystem Legrand struktúrált hálozati termékeinek kis és nagykereskedelme
  • Legrand Legrand patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3 032610
    Legrand Legrand patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3 032610
    LCS³ optikai patch kábelek Szabvány megfelelőségek: EN 50173-2, ISO IEC 11801 Optikai kábelek színezése: FOTAG Csomagolási egység: 3 db Optikai patch kábel OM3(PC) multimódusú duplex kábel 10 Gb Ethernet hálózatokhoz alkalmazható Maximális optik
    4.616 Ft
    Legrandáruház
    Legrandáruház
  • Legrand LEGRAND patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3
    4.625 Ft
    +799 Ft
    Kontaktor
    Kontaktor
  •  Legrand 032613 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3
    Legrand 032613 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3
    LCS³ optikai patch kábelek Szabvány megfelelőségek: EN 50173-2, ISO IEC 11801 Optikai kábelek színezése: FOTAG Csomagolási egység: 3 db Optikai patch kábel OM3(PC) multimódusú duplex kábel 10 Gb Ethernet hálózatokhoz alkalmazható Maximális opt
    4.779 Ft
    Racksystem Legrand struktúrált hálozati termékeinek kis és nagykereskedelme
    Racksystem Legrand struktúrált hálozati termékeinek kis és nagykereskedelme
  • Legrand Legrand patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3 032613
    Legrand Legrand patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3 032613
    LCS³ optikai patch kábelek Szabvány megfelelőségek: EN 50173-2, ISO IEC 11801 Optikai kábelek színezése: FOTAG Csomagolási egység: 3 db Optikai patch kábel OM3(PC) multimódusú duplex kábel 10 Gb Ethernet hálózatokhoz alkalmazható Maximális optik
    4.779 Ft
    Legrandáruház
    Legrandáruház
  • Legrand LEGRAND patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3
    Legrand LEGRAND patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3
    4.790 Ft
    +799 Ft
    Kontaktor
    Kontaktor
  •  Legrand 032611 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 3 méter LCS3
    Legrand 032611 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 3 méter LCS3
    LCS³ optikai patch kábelek Szabvány megfelelőségek: EN 50173-2, ISO IEC 11801 Optikai kábelek színezése: FOTAG Csomagolási egység: 3 db Optikai patch kábel OM3(PC) multimódusú duplex kábel 10 Gb Ethernet hálózatokhoz alkalmazható Maximális opt
    4.946 Ft
    Racksystem Legrand struktúrált hálozati termékeinek kis és nagykereskedelme
    Racksystem Legrand struktúrált hálozati termékeinek kis és nagykereskedelme