Gardena Fűgyűjtő

Találatok száma: 18 1/1. oldal Rendezés:
  • Gardena GARDENA Levél- és fűgyűjtő adapter készlet teraszsepréshez
    Gardena GARDENA Levél- és fűgyűjtő adapter készlet teraszsepréshez
    Kiegészítő készlet - utólagosan csatlakoztatható a Gardena levél- és fűgyűjtőhöz, teraszokra és járdákra, kompatibilis a 3565 és 3566 gyűjtőkkel, javítja a fű és lomb begyűjtését, szerszám nélkül könnyen szerelhető, spirálkefés kialakítás, nagy felületek hatékony tisztítása A GARDENA teraszhoz való utólagos felszerelésű levélgyűjtő szett a levél- és fűgyűjtőhöz csatlakoztatható a teraszok és járdák tisztítási teljesítményének növelése érdekében. A lenyírt fű és a lehullo
    11.990 Ft
    +1.390 Ft
    Alza.hu
    Alza.hu
  • Gardena levél- és fűgyűjtő adapter készlet teraszsepréshez
    Gardena levél- és fűgyűjtő adapter készlet teraszsepréshez
    A GARDENA Levélgyűjtő készlet teraszra csatlakoztatható a Levél- és fűgyűjtőhöz, hogy javítsa a teljesítményt a teraszon és járdán. Könnyű a nagy felületek tisztítása: A kefék kialakítása speciális spirál, így a teraszon is hatékonyan gyűjtik össze a leveleket. Egyszerű kefecsere: A kefék szerszám nélkül, beépített zár mechanizmus segítségével gyorsan cserélhetők. Sokoldalú spoiler: Az első spoiler úgy lett kialakítva, hogy jobban összegyűjtse a leveleket a rövid fűből és teraszról. Kompatibilis
    12.740 Ft
    +1.490 Ft
    ProGarden
    ProGarden
  • Gardena Gardena Fűgyűjtő kosár, suhanó fűnyírókhoz (4029-20)
    Gardena Gardena Fűgyűjtő kosár, suhanó fűnyírókhoz (4029-20)
    A Gardena Fűgyűjtő kosár, suhanó fűnyírókhoz ajánlott, így fűvágás közben egyből a kosárba kerül a levágott fű. Időt és fáradtságot spórolhat meg, mivel nem kell többé kézzel összeszednie a fűnyesedéket. A fűgyűjtő kosár 49 liter űrtartalma.
    17.690 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Gardena fűgyüjtő kosár hengerkéses kézi fűnyíróhoz
    Gardena fűgyüjtő kosár hengerkéses kézi fűnyíróhoz
    A GARDENA hengerkéses fűnyírókhoz készült fűgyűjtője nagy űrtartalmú és helytakarékos kialakítású. A kivehető gyűjtő lapátként is használható, nem összecsukható kialakítása pedig gyors és egyszerű ürítést tesz lehetővé. Egyszerű ürítés: A nem összecsukható gyűjtő a fűnyíróról levéve is stabil marad, ami megkönnyíti a kiürítését. Lapátként is használható: A gyűjtő önállóan is megáll, és lapátként is használható. Helytakarékos tárolás: Használaton kívül a kivehető kosár összecsukható, így kis hely
    18.100 Ft
    +1.490 Ft
    ProGarden
    ProGarden
  • Gardena fűgyüjtő kosár
    Gardena fűgyüjtő kosár
    A GARDENA tartozékkínálatában szereplő, valamennyi suhanó fűnyíróhoz használható fűgyűjtő kosárba nyírás közben egyenesen belekerül a fűnyesedék. Az egyszerűen, szerszám nélkül felhelyezhető kosárnak köszönhetően búcsút inthet a fűnyesedék kézi gyűjtésének, időt és fáradságot megtakarítva. Az egyszerre begyűjthető akár 49 liter nyesedék könnyen kiszórható a kosárból. A mindössze 1,5 kg tömegű fűgyűjtő kosár helytakarékosan összehajtható. A fűgyűjtő kosár valamennyi GARDENA suhanó fűnyíróhoz hasz
    21.390 Ft
    +1.490 Ft
    ProGarden
    ProGarden
  • Gardena Gardena Fűgyűjtő zsák elektromos gyep- és mélyszellőztetőhöz
    Gardena Gardena Fűgyűjtő zsák elektromos gyep- és mélyszellőztetőhöz
    Leírás:GyűjtőzsákAlkalmas: ES 500, EVC 1000/EVC 1000/30ÖsszehajthatóBefogadóképesség: kb. 40 l
    21.500 Ft
    +1.690 Ft
    Emaki.hu webáruház
    Emaki.hu webáruház
  • Gardena fűgyüjtő zsák
    Gardena fűgyüjtő zsák
    Elektromos gyepszellőztetőihez a GARDENA fűgyűjtő zsákot kínál tartozékként, amelyben munka közben összegyűjthető az elhalt fű, a gyom és a moha. Az egyszerűen, szerszám nélkül felhelyezhető zsáknak köszönhetően búcsút inthet a kézi gyűjtésnek, időt és fáradságot megtakarítva. Az egyszerre begyűjthető mintegy 40 liter elhalt fű, gyom és moha könnyen kiszórható a zsákból. A könnyű fűgyűjtő zsák a helytakarékos tároláshoz és szállításhoz egyszerűen összehajtható. A fűgyűjtő zsák ES 500 elektromos
    22.670 Ft
    +1.490 Ft
    ProGarden
    ProGarden
  • GARDENA Gardena Fűgyűjtő zsák elektromos gyep- és mélyszellőztetőhöz (4065-20)
    GARDENA Gardena Fűgyűjtő zsák elektromos gyep- és mélyszellőztetőhöz (4065-20)
    25.258 Ft
    +1.290 Ft
    MegaPlace webáruház
    MegaPlace webáruház
  • Gardena Gardena Fűgyűjtő zsák elektromos gyep- és mélyszellőztetőhöz (4065-20)
    Gardena Gardena Fűgyűjtő zsák elektromos gyep- és mélyszellőztetőhöz (4065-20)
    Leírás:GyűjtőzsákAlkalmas: ES 500, EVC 1000/EVC 1000/30ÖsszehajthatóBefogadóképesség: kb. 40 l
    26.790 Ft
    +1.290 Ft
    INNOTECH SHOP
    INNOTECH SHOP
  • Gardena Gardena Fűgyűjtő kosár, elektromos gyepszellőztetőhöz (4065-20)
    Gardena Gardena Fűgyűjtő kosár, elektromos gyepszellőztetőhöz (4065-20)
    A Gardena Fűgyűjtő kosár, elektromos gyepszellőztetőhöz ajánlott, így munka közben az összegyűjtött elhalt fű, gyom és moha rögtön a gyűjtőkosárba kerül. Energiát és időt spórolhat meg a fűgyűjtó zsák használatával, mivel nem kell a gyepszellőztetés után gereblyével össze szednie az elhalt füvet. Űrtartalma 40 liter. Használható ES 500 elektromos gyepszellőztetőhöz és EVC 1000, EVC 1000/30 elektromos mélyszellőztetőkhöz.
    27.090 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Gardena Gardena Fűgyűjtő zsák elektromos gyep- és mélyszellőztetőhöz készlet erejéig
    Gardena Gardena Fűgyűjtő zsák elektromos gyep- és mélyszellőztetőhöz készlet erejéig
    Leírás: Gyűjtőzsák Alkalmas: ES 500, EVC 1000/EVC 1000/30 Összehajtható Befogadóképesség: kb. 40 l
    27.339 Ft
    Munkaruhaközpont
    Munkaruhaközpont
  • Gardena levél és fűgyüjtő
    Gardena levél és fűgyüjtő
    Okos megoldás a lehullott avar összegyűjtésére Ősszel nem csupán gyönyörködhetsz a színes lomokban, de a lehullott leveleket is össze kell gyűjteni. A gyepnek levegőre van szüksége, ezért fel kell szedni az avart, akármennyire nincs hozzá kedved. A GARDENA egyedi Levél- és fűgyűjtőjével ez a feladat gyorsan, csendesen és kényelmesen elvégezhető. És még csak le sem kell hajolnod. Élvezetesen könnyű. A kifinomult keferendszernek köszönhetően minden földre hullott levelet megbízhatóan összegyűjt –
    56.930 Ft
    Ingyenes szállítás
    ProGarden
    ProGarden
  • Gardena Gardena levél- és fűgyűjtő
    Gardena Gardena levél- és fűgyűjtő
    A Gardena levél- és fűgyűjtővel a levelek és a lenyírt fű összegereblyézése és összegyűjtése nagy felületeken is könnyedén megy. Nem kell lehajolni, és a keze se lesz koszos. Ez az innovatív és hátkímélő termék motor nélkül működik, így környezetbarát.
    59.990 Ft
    +1.690 Ft
    OBI Webáruház
    OBI Webáruház
  • Gardena levél és fűgyüjtő gyepre - teraszra
    Gardena levél és fűgyüjtő gyepre - teraszra
    Cserélhető kefékkel, első spoilerrel és állítható kefemagassággal a Levél- és fűgyűjtő gyepre és teraszra könnyedén összegyűjti a kerti hulladékot különböző felületekről. Gyepfelületekre és teraszokra: A gyűjtő eltávolítja a leveleket, fűnyesedéket és kerti hulladékot a gyepről és teraszról. Hatékony gyűjtés: A kefék magassága a különböző felületekhez igazítható, és minden alkalommal jó az eredmény. Könnyen tolható: Könnyű kialakításának és profilozott kerekeinek köszönhetően könnyen mozog az eg
    60.290 Ft
    Ingyenes szállítás
    ProGarden
    ProGarden
  • Gardena Gardena levél- és fűgyűjtő
    Gardena Gardena levél- és fűgyűjtő
    Gereblye - gyepszellőztető, nyéllel érkezik, ergonomikus fogórész, a nyél anyaga műanyag, a fej anyaga műanyag, 49 cm munkaszélesség, teljes hossza 69 cm, tömege 9100 g A kitűnő Gardena levél- és fűgyűjtő termék fő jellemzői A nagyszerű Gardena gyepszellőztető gereblye könnyen kifésüli a mohát, a gyepfilcet és a fűmaradványokat A talaj levegőztetésével hozzájárul a s
    60.290 Ft
    +4.990 Ft
    Alza.hu
    Alza.hu
  • GARDENA Gardena Levél- és fűgyűjtő (3565-20)
    GARDENA Gardena Levél- és fűgyűjtő (3565-20)
    61.845 Ft
    +1.290 Ft
    MegaPlace webáruház
    MegaPlace webáruház
  • Gardena Gardena Levél- és fűgyűjtő
    Gardena Gardena Levél- és fűgyűjtő
    Munkaszélesség: 49 cm Könnyűvé teszi a lehullott levelek vagy a levágott fű összegyűjtését nagy területeken. Nem kell hajolni és nem lesz koszos a kéz. Nincs motor, környezetbarát Könnyű a talajhoz való magasságállítás A gyűjtőzsák egyszerű eltávolítá
    64.699 Ft
    Munkaruhaközpont
    Munkaruhaközpont
  • Gardena Gardena Levél- és fűgyűjtő (3565-20)
    Gardena Gardena Levél- és fűgyűjtő (3565-20)
    Munkaszélesség: 49 cm Könnyűvé teszi a lehullott levelek vagy a levágott fű összegyűjtését nagy területeken. Nem kell hajolni és nem lesz koszos a kéz. Nincs motor, környezetbarát Könnyű a talajhoz való magasságállítás A gyűjtőzsák egyszerű eltávolítása Ergonomikus alakú fogantyú Kompakt tárolás
    68.890 Ft
    Ingyenes szállítás
    INNOTECH SHOP
    INNOTECH SHOP