Focikapu spartan

Találatok száma: 39 1/2. oldal Rendezés:
  • Spartan Spartan: Focikapu háló 213 cm-es fém focikapuhoz
    Spartan Spartan: Focikapu háló 213 cm-es fém focikapuhoz
    Mindenkire ráfér egy kis gyakorlás, hogy ő lehessen a következő Messi vagy Ronaldo. Mindegy, hogy üres kapura lőnek a játékosok, vagy beáll valaki, a Spartan focikapu hálója megfogja majd az összes gólt. A háló 213 cm-es fém focikapuhoz illeszkedik, emellett célzást segítő betéttel és jelöléssel segíti a kezdő játékosok gyakorlását is. Csomagolási méret: 10 x 5 x 27 cm
    2.799 Ft
    +999 Ft
    JátékBolt.hu
  • Spartan Spartan: Focikapu háló - 290 cm-es fém focikapuhoz
    Spartan Spartan: Focikapu háló - 290 cm-es fém focikapuhoz
    Spartan csere háló fémből készült, 290 cm-es kapuhoz. Ha netán egy bombagól kiszakítaná a hálót, semmi gond, mehet tovább a mérkőzés. A háló 290 x 165 x 90 cm-es hálóhoz ideális.
    2.799 Ft
    +999 Ft
  • Spartan Spartan: Focikapu háló, brazil
    Spartan Spartan: Focikapu háló, brazil
    Csereháló 183 x 122 x 91,5 cm-es a Spartan focikapuhoz. Ha netán egy bombagól kiszakítaná a hálót, semmi gond, mehet tovább a mérkőzés.
    2.999 Ft
    +999 Ft
  • Spartan Spartan focikapu háló 240 cm-es fém focikapuhoz
    Spartan Spartan focikapu háló 240 cm-es fém focikapuhoz
    Spartan focikapu háló a Spartan 240-es Fém focikapuhoz. Mindenkire ráfér egy kis gyakorlás, hogy ő legyen a következő Messi, avagy Ronaldo. A kapu mérete 240 x 100 x 160 cm
    Spartan Spartan: 2 darabos focikapu szett labdával
    Egy csel, még egy, meg még egy és góóóóól! Nincs is jobb, mint rúgni egy kicsit a bőrt a kertben egy szép tavaszi délután akár a haverokkal, akár a családdal. Már csak az a kérdés, ki legyen a kapus. Ebben a szettben minden megtalálható, hogy azonnal kezdődhessen a meccs. A kapu könnyedén felállítható és bármilyen talajon használható. A kapuk mérete: 91 x 61 x 45 cm
    7.990 Ft
    +999 Ft
  • Spartan Mini focikapu szett
    Spartan Mini focikapu szett
    Spartan Mini focikapu szett leírása: A Spartan Mini focikapu szett egy magas minőségi kapu, mely használatával kellemes percet tölthetünk el barátainkkal, gyermekeinkkel. A csomag tartalmazza a hálókat és a kapukat is. Egyszerűen össze szerelhető, könnyen áthelyezhető, könnyű súlya végett. Spartan Mini focikapu szett tulajdonságai: 5 éves kortól ajánlott PVC szerkezet Poliészter háló Könnyű, de mnasszív szerkezet 2db kapuval 2db hálóval Spartan Mini focikapu szett méretei: Mérete: 76,5 x 66,5 x
    8.990 Ft
    Vital Force Fitness Szaküzlet
  • SPARTAN SPARTAN Quick Set Up Pop Up Focikapu 200x100 cm
    SPARTAN SPARTAN Quick Set Up Pop Up Focikapu 200x100 cm
    Könnyen felállítható, hordozható focikapu hálóval.
    9.499 Ft
    +1.790 Ft
    DUOKER
    DUOKER
  • Spartan Rugós focikapu NET PLAYZ QUICK SET UP
    Spartan Rugós focikapu NET PLAYZ QUICK SET UP
    Nagyon jó minőségben kivitelezett flexibilis kapu, melynek használatával kellemesen tölthetjük szabadidőnket gyerekeinkkel, barátainkkal.  Főbb jellemzők: rugalmas, üveggyapottal bevont, rendkívül ellenálló vázszerkezet hordozható, könnyen összeszerelhető és szétszedhető bárhol és bármilyen felületen használható összeállított méret: 200x100x100 cm csomagolás mérete: 110×16×4 cm súly: 2 kg Egyéb tartozékok: nylon háló hordozható tároló táska talajba szúrható rögzítő peckek a na
    10.390 Ft
    +2.290 Ft
    Sportjatekshop
  • Spartan Quick Set Up Goal focikapu
    Spartan Quick Set Up Goal focikapu
    Spartan Quick Set Up Goal focikapu leírása A Spartan Quick Set Up Goal focikapu  egy magas minőségi kapu, mely használatával kellemes percet tölthetünk el barátainkkal, gyermekeinkkel. Flexibilis kapu, mely könnyedén összecsukható vagy szétnyitható. A csomag tartalmazza a hálót is. Egyszerűen össze szerelhető, könnyen áthelyezhető, könnyű súlya végett. Spartan Quick Set Up Goal focikapu tulajdonságai Hordozható focikapu Flexibilis focikapu szett Üvegszálas vázszerkezet Igényes megjelenés Nylon h
    10.900 Ft
  • Spartan Spartan: Pop Up összehajtható focikapu - 200 x 100 cm
    Spartan Spartan: Pop Up összehajtható focikapu - 200 x 100 cm
    Letisztult dizájnnal és üvegszálas kerettel rendelkező, fekete színű, könnyedén felállítható és összecsukható focikapu - mert bárhol lehet rúgni a bőrt...Kis súlyának és a mellékelt hordtáskának köszönhetően a gyerekek - vagy épp a felnőttek - bárhová magukkal vihetik. A szabadalmaztatott hálórögzítő rendszer lehetővé teszi, hogy perceken belül el lehessen kezdeni a meccset. Használható füvön, betonon... gyakorlatilag bármilyen felületen. A mellékelt cövekek segítségével egyszerűen rögzíthető a
    10.999 Ft
    +500 Ft
  • SPARTAN SPARTAN Flexibilis Pop Up Focikapu, Gyerek Focikapu Szett Hálóval (2db)
    SPARTAN SPARTAN Flexibilis Pop Up Focikapu, Gyerek Focikapu Szett Hálóval (2db)
    A hordozható focikapu szett remek választás lehet kiránduláshoz, nyaraláshoz. A szettben 2db rugalmas focikaput található, melyeket egy könnyed mozdulattal szét lehet nyitni, ezután már csak a rögzítésről kell gondoskodnod a szettben található alkatrészek
    Spartan Focikapu Quick Set Up 200x100 cm
    A focikapu egy csővázas focikaput tartalmaz hálóval. praktikus hordozótáskájának és könnyű súlyának köszönhetően bárhová magunkkal vihetjük és gyorsan, akár 5 perc alatt felállíthatjuk. Remek választás kirándulásokra, nyaralásra, messzi helyeken való edzésre. A szett a földhöz való rögzítéshez szükséges eszközöket tartalmazza! Mérete: 200x100 cm
    Spartan Spartan: Fém focikapu, 180 cm
    Jöhet egy meccs? Vagy csak gyakoroljunk? Üres kapura, vagy valaki beálljon? Sok a lehetőség, az viszont biztos, hogy a Spartan focikapu stabilan áll majd a kertben. A fémből készült kapu ezüst színű. A háló a szett része, de külön is megvásárolható webáruházunkban. A termék mérete: 180 x 120 x 60 cm
    12.999 Ft
    +500 Ft
  • Spartan Flex Focikapu szett
    Spartan Flex Focikapu szett
    Spartan Flex Focikapu szett leírása: A Spartan Flex Focikapu szett  egy magas minőségi kapu, mely használatával kellemes percet tölthetünk el barátainkkal, gyermekeinkkel. A csomag tartalmazza a hálót is. Egyszerűen össze szerelhető, könnyen áthelyezhető, könnyű súlya végett. Spartan Flex Focikapu szett tulajdonságai: A csomag 2db kaput tartalmaz Igényes megjelenés Nylon háló Rögzíthető keret Könnyű hordozható szerkezet Tároló táskával Spartan Flex Focikapu szett méretei: Mérete: 122 x 76 x 76 c
    13.590 Ft
    14.105 Ft
    ejatekok.hu
    ejatekok.hu
  • Spartan Focikapu gyerekeknek
    Spartan Focikapu gyerekeknek
    Spartan Focikapu gyerekeknek leírása: A Spartan Focikapu gyerekeknek egy magas minőségi kapu, mely használatával kellemes percet tölthetünk el barátainkkal, gyermekeinkkel. A csomag tartalmazza a hálót is. Egyszerűen össze szerelhető, könnyen áthelyezhető, könnyű súlya végett. Spartan Focikapu gyerekeknek tulajdonságai: Szinterezett fém vázszerkezet Poliészter háló Rögzíthető keret Könnyű, de mnasszív szerkezet Spartan Focikapu gyerekeknek méretei: Mérete: 180 x 1120 x 60 cm (HxSZxM) Súly kb.: 4