Expert for

Találatok száma: 99 1/5. oldal Rendezés:
  • Bosch X-LOCK R444 EXPERT FOR METAL Homokkő vágókorong
    Bosch X-LOCK R444 EXPERT FOR METAL · Típus: Homokkő vágókorong · Használható anyagok: Acél · Átmérő: 12,5 cm · Mennyiség csomagonként: 1 db
    160 Ft
    +990 Ft
    navion.hu
    navion.hu
  • Bosch Bosch Expert For Metal darabolótárcsa egyenes, A 30 S BF, 115 mm (2608600318)
    Bosch Bosch Expert For Metal darabolótárcsa egyenes, A 30 S BF, 115 mm (2608600318)
    Bosch Expert for Metal egyenes darabolótárcsa. Specifikáció : A 30 S BF. Fémekhez való darabolótárcsák magas követelményekhez. Megfelelő kézi sarokcsiszolókhoz. Maximális kerületi sebesség: 80 m/s (függ a fordulatszámtól és a tárcsaátmérőtől). Fe/S/Cl
    195 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Bosch Bosch Expert For Metal darabolótárcsa egyenes, AS 46 S BF, 115 mm (2608600214)
    Bosch Bosch Expert For Metal darabolótárcsa egyenes, AS 46 S BF, 115 mm (2608600214)
    Bosch Expert for Metal hajlított darabolótárcsa. Specifikáció : AS 46 S BF. Fémekhez való darabolótárcsák magas követelményekhez. Megfelelő kézi sarokcsiszolókhoz. Maximális kerületi sebesség: 80 m/s (függ a fordulatszámtól és a tárcsaátmérőtől). Fe/S/Cl
    245 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Bosch Bosch Darabolótárcsa, egyenes, Expert for Stone 115 mm X 2,5 mm (2608600320)
    Bosch Bosch Darabolótárcsa, egyenes, Expert for Stone 115 mm X 2,5 mm (2608600320)
    ​Bosch Darabolótárcsa, egyenes, Expert for Stone  115 mm X 2,5 mmSpecifikáció C 24 R BFÁtmérő 115 mmFuratátmérő 22,23 mmVastagság 2,5 mmAz Expert for Stone vágótárcsa beton nagy teljesítményű vágását teszi lehetővé a legnagyobb biztonsággal.Jó minőségű, gyantába ágyazott szilícium-karbid tárcsa, kifejezetten betonvágáshoz, amely kiváló eredményt nyújt.Precíziós gyártású üvegszál hálója nagy stabilitást és biztonságot nyújt vágás közben.
    245 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Bosch Bosch Expert For Metal darabolótárcsa egyenes, A 30 S BF, 125 mm, 22,23 mm, 2,5 mm (2608600394)
    Bosch Bosch Expert For Metal darabolótárcsa egyenes, A 30 S BF, 125 mm, 22,23 mm, 2,5 mm (2608600394)
    Bosch Expert for Metal egyenes darabolótárcsa. Specifikáció : A 30 S BF. Fémekhez való darabolótárcsák magas követelményekhez. Megfelelő kézi sarokcsiszolókhoz. Maximális kerületi sebesség: 80 m/s (függ a fordulatszámtól és a tárcsaátmérőtől). Fe/S/Cl
    245 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Bosch Bosch Expert for Inox daraboló tárcsa egyenes, AS 46 T INOX BF, 125 mm, 22,23 mm, 1,6 mm (2608600220
    Bosch Bosch Expert for Inox daraboló tárcsa egyenes, AS 46 T INOX BF, 125 mm, 22,23 mm, 1,6 mm (2608600220
    Bosch Best for Inox egyenes darabolótárcsa. Specifikáció : A 46 T INOX BF. Inoxhoz való darabolótárcsák magas követelményekhez. Megfelelő kézi sarokcsiszolókhoz. Maximális kerületi sebesség: 80 m/s (függ a fordulatszámtól és a tárcsaátmérőtől). Fe/S/Cl
    245 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Bosch Bosch Darabolótárcsa egyenes Expert for Inox, AS 60 T INOX BF, 115 mm, 22,23 mm, 1 mm (2608600545)
    Bosch Bosch Darabolótárcsa egyenes Expert for Inox, AS 60 T INOX BF, 115 mm, 22,23 mm, 1 mm (2608600545)
    Bosch Expert for Inox egyenes darabolótárcsa. Specifikáció : AS 60 T INOX BF. Inoxhoz való darabolótárcsák magas követelményekhez. Megfelelő kézi sarokcsiszolókhoz. Maximális kerületi sebesség: 80 m/s (függ a fordulatszámtól és a tárcsaátmérőtől). Fe/S/Cl
    245 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • BOSCH BOSCH 2608605476 R444 Expert for Metal fíber csiszolókorong
    BOSCH BOSCH 2608605476 R444 Expert for Metal fíber csiszolókorong
    Csiszolókorong fa, kő, fém, alumínium, acél, öntöttvas és festék megmunkálásához - fiber, 125 mm átmérő, 60 szemcsézettség, 22,23 mm szerelőnyílás Eme BOSCH 2608605476 R444 Expert for Metal fíber csiszolókorong alapvető paraméterei A strapabíró BOSCH csiszolókorong optimális anyagok csiszolásához és megmunkálásához Durva felülete gyors anyagform
    290 Ft
    +1.390 Ft
    Alza.hu
    Alza.hu
  • BOSCH BOSCH X-LOCK Expert for Metal Fíber csiszolótárcsa
    BOSCH BOSCH X-LOCK Expert for Metal Fíber csiszolótárcsa
    Csiszolókorong fém megmunkálásához - fiber, 125 mm átmérő, 60 szemcsézettség, X-Lock rögzítés, 22,23 mm szerelőnyílás A Bosch X-Lock Expert for Metal R444 egy fíber csiszolótárcsa, amelyet a tökéletes fémcsiszoláshoz terveztek. Vulkánfíber alátéttányér teszi lehetővé teszi az állandó minőségű és egyszerű csiszol
    290 Ft
    +1.390 Ft
    Alza.hu
    Alza.hu
  • BOSCH BOSCH X-LOCK Expert for Metal Fíber
    BOSCH BOSCH X-LOCK Expert for Metal Fíber
    Csiszolókorong fém megmunkálásához - fiber, 125 mm átmérő, 36 szemcsézettség, X-Lock rögzítés, 22,23 mm szerelőnyílás A Bosch X-Lock Expert for Metal R444 egy fíber csiszolótárcsa, amelyet a tökéletes fémcsiszoláshoz terveztek. Vulkánfíber alátéttányér teszi lehetővé teszi az állandó minőségű és egyszerű csiszol
    290 Ft
    +1.390 Ft
    Alza.hu
    Alza.hu
  • BOSCH BOSCH X-LOCK fíbertárcsa EXPERT for Metal 2.608.619.174
    BOSCH BOSCH X-LOCK fíbertárcsa EXPERT for Metal 2.608.619.174
    Csiszolókorong fém megmunkálásához - fiber, 125 mm átmérő, 80 szemcsézettség, X-Lock rögzítés, 22,23 mm szerelőnyílás A Bosch X-Lock Expert for Metal R444 egy fíber csiszolótárcsa, amelyet a tökéletes fémcsiszoláshoz terveztek. Vulkánfíber alátéttányér teszi lehetővé teszi az állandó minőségű és egyszerű
    290 Ft
    +1.390 Ft
    Alza.hu
    Alza.hu
  • Bosch Bosch X-LOCK Darabolótárcsa Expert for Metal o 125x1,6x22,23 mm, (2608619254)
    Bosch Bosch X-LOCK Darabolótárcsa Expert for Metal o 125x1,6x22,23 mm, (2608619254)
    Bosch X-LOCK Darabolótárcsa Expert for Metal  o 125x1,6x22,23 mm, (2608619254)  Műszaki adatok: AS 46 S BF  Átmérő, mm: 125  Furatátmérő mm: 22,23  Vastagság mm: 1,6 X-LOCK
    294 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Bosch Bosch Darabolótárcsa, hajlított, Expert for Metal 115 mm X 1,6 mm (2608600221)
    Bosch Bosch Darabolótárcsa, hajlított, Expert for Metal 115 mm X 1,6 mm (2608600221)
    ​Bosch Darabolótárcsa, hajlított, Expert for Metal  115 mm X 1,6 mmSpecifikáció A 30 S BFÁtmérő 125 mmFuratátmérő 22,23 mmVastagság 2,5 mmAz Expert for Metal vágótárcsa nagy teljesítményű vágást tesz lehetővé a legnagyobb biztonsággal.Kemény, korszerű fenolgyantába ágyazott alumíniumoxidból készülő tárcsa, amely eredményesen birkózik meg a feladatokkal.Precíziós gyártású üvegszál hálója nagy stabilitást és biztonságot nyújt vágás közben.
    294 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Bosch Bosch Expert For Metal darabolótárcsa egyenes, AS 46 S BF, 125 mm (2608600219)
    Bosch Bosch Expert For Metal darabolótárcsa egyenes, AS 46 S BF, 125 mm (2608600219)
    Bosch Expert for Metal egyenes darabolótárcsa. Specifikáció : AS 46 S BF. Fémekhez való darabolótárcsák magas követelményekhez. Megfelelő kézi sarokcsiszolókhoz. Maximális kerületi sebesség: 80 m/s (függ a fordulatszámtól és a tárcsaátmérőtől). Fe/S/Cl
    294 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Bosch Bosch Darabolótárcsa, egyenes, Expert for Metal 150 mm X 2,5 mm (2608600382)
    Bosch Bosch Darabolótárcsa, egyenes, Expert for Metal 150 mm X 2,5 mm (2608600382)
    ​Bosch Darabolótárcsa, egyenes, Expert for Metal 150 mm X 2,5 mm (2608600382)Specifikáció A 30 S BFÁtmérő 150 mmFuratátmérő 22,23 mmVastagság 2,5 mmAz Expert for Metal vágótárcsa nagy teljesítményű vágást tesz lehetővé a legnagyobb biztonsággal.Kemény, korszerű fenolgyantába ágyazott alumíniumoxidból készülő tárcsa, amely eredményesen birkózik meg a feladatokkal.Precíziós gyártású üvegszál hálója nagy stabilitást és biztonságot nyújt vágás közben.
    295 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Robert Bosch GmbH Bosch fém vágótárcsa egyenes 125x1,6mm Expert for Metal (2608600219)
    Robert Bosch GmbH Bosch fém vágótárcsa egyenes 125x1,6mm Expert for Metal (2608600219)
    Bosch fém vágótárcsa egyenes 125x1,6mm Expert for Metal (2608600219)
    305 Ft
    +2.490 Ft
    Lumenet
    Lumenet
  • Bosch Bosch Darabolótárcsa egyenes Expert for Inox, AS 60 T INOX BF, 125 mm, 22,23 mm, 1 mm (2608600549)
    Bosch Bosch Darabolótárcsa egyenes Expert for Inox, AS 60 T INOX BF, 125 mm, 22,23 mm, 1 mm (2608600549)
    Bosch Expert for Inox egyenes darabolótárcsa. Specifikáció : A 60 T INOX BF. Inoxhoz való darabolótárcsák magas követelményekhez. Megfelelő kézi sarokcsiszolókhoz. Maximális kerületi sebesség: 80 m/s (függ a fordulatszámtól és a tárcsaátmérőtől). Fe/S/Cl
    312 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Bosch Bosch Expert For Metal darabolótárcsa egyenes, A 30 S BF, 180 mm, 22,23 mm, 3 mm (2608600321)
    Bosch Bosch Expert For Metal darabolótárcsa egyenes, A 30 S BF, 180 mm, 22,23 mm, 3 mm (2608600321)
    Bosch Expert for Metal egyenes darabolótárcsa. Specifikáció : A 30 S BF. Fémekhez való darabolótárcsák magas követelményekhez. Megfelelő kézi sarokcsiszolókhoz. Maximális kerületi sebesség: 80 m/s (függ a fordulatszámtól és a tárcsaátmérőtől). Fe/S/Cl
    345 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Bosch Bosch X-LOCK Darabolótárcsa Expert for Inox o 125x1x22,23 mm, (2608619264)
    Bosch Bosch X-LOCK Darabolótárcsa Expert for Inox o 125x1x22,23 mm, (2608619264)
    Bosch X-LOCK Darabolótárcsa Expert for Inox o 125x1x22,23 mm, (2608619264) Gyorsan és tisztán vág, sorjaképződés és kékes elszíneződés nélkül. Műszaki adatok: AS 60 T INOX BF Átmérő, mm: 125 Furatátmérő mm: 22,23 Vastagság mm: 1,0 X-LOCK
    367 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház
  • Bosch Bosch Expert for Inox daraboló tárcsa egyenes, AS 46 T INOX BF, 125 mm, 22,23 mm, 2 mm (2608600094)
    Bosch Bosch Expert for Inox daraboló tárcsa egyenes, AS 46 T INOX BF, 125 mm, 22,23 mm, 2 mm (2608600094)
    Bosch Best for Inox egyenes darabolótárcsa. Specifikáció : A 46 T INOX BF. Inoxhoz való darabolótárcsák magas követelményekhez. Megfelelő kézi sarokcsiszolókhoz. Maximális kerületi sebesség: 80 m/s (függ a fordulatszámtól és a tárcsaátmérőtől). Fe/S/Cl
    367 Ft
    PrimaNet.hu az online szakáruház
    PrimaNet.hu az online szakáruház