cm széles

  1/127. oldal Rendezés:
  •  Széles talpú elviteles papírtáska 26x25+17 cm natúr barna
    Széles talpú elviteles papírtáska 26x25+17 cm natúr barna
    Széles talpú elviteles papírtáska 26×25+17 cm méretben, natúr barna kivitelben, ételes dobozok és elviteles rendelések biztonságos szállításához. A széles alj stabil tartást biztosít, így ideális választás vendéglátóhelyek számára elviteles kiszolgáláshoz
    76 Ft
    Címkepláza
    Címkepláza
  •  Széles talpú elviteles papírtáska 32x27+17 cm natúr barna
    Széles talpú elviteles papírtáska 32x27+17 cm natúr barna
    Szállítás akár 1-2 munkanap alatt 38.000 Ft-tól GLS szállítás INGYENES bárhová Szakértők által ajánlott és bevált futárcég Telefonos, emailes és személyes ügyfélszolgálat 5.0 értékelésű webshop, több száz vélemény 15+ év, 15.000+ elégedett ügyfél
    82 Ft
    Címkepláza
    Címkepláza
  •  Széles talpú elviteles papírtáska 26x25+17 cm fehér
    Széles talpú elviteles papírtáska 26x25+17 cm fehér
    Szállítás akár 1-2 munkanap alatt 38.000 Ft-tól GLS szállítás INGYENES bárhová Szakértők által ajánlott és bevált futárcég Telefonos, emailes és személyes ügyfélszolgálat 5.0 értékelésű webshop, több száz vélemény 15+ év, 15.000+ elégedett ügyfél
    82 Ft
    Címkepláza
    Címkepláza
  •  Széles talpú elviteles papírtáska 32x27+21 cm natúr barna
    Széles talpú elviteles papírtáska 32x27+21 cm natúr barna
    Szállítás akár 1-2 munkanap alatt 38.000 Ft-tól GLS szállítás INGYENES bárhová Szakértők által ajánlott és bevált futárcég Telefonos, emailes és személyes ügyfélszolgálat 5.0 értékelésű webshop, több száz vélemény 15+ év, 15.000+ elégedett ügyfél
    87 Ft
    Címkepláza
    Címkepláza
  •  Széles talpú elviteles papírtáska 32x27+17 cm fehér
    Széles talpú elviteles papírtáska 32x27+17 cm fehér
    Széles talpú elviteles papírtáska fehér színben, 17 cm széles oldalredővel, szalagfüles kivitelben. Szállítás akár 1-2 munkanap alatt 38.000 Ft-tól GLS szállítás INGYENES bárhová Szakértők által ajánlott és bevált futárcég Telefonos, emailes és személ
    88 Ft
    Címkepláza
    Címkepláza
  • Vermop Ablak/üveg biztonsági kaparó 4 cm széles penge Vermop 314841
    Vermop Ablak/üveg biztonsági kaparó 4 cm széles penge Vermop 314841
    Megj.: ABLAK/ÜVEG BIZTONSÁGI KAPARÓ 4 CM SZÉLES PENGE VERMOP 2761 Vermop 2761 Biztonsági kaparóhoz penge. Professzionális épülettakarítási megoldások minden helyzetben, bármilyen takarítási környezethez megtalálja a megoldást, a takarító gépektől egészen a tisztítószerekig. szín: ezüst/fehér 20 db/karton 4 cm Katalóguskód: 56210
    102 Ft
    +1.524 Ft
    ICONink
    ICONink
  • Loctite Ablak/üveg biztonsági kaparó 4 cm széles penge Vermop_314841
    Loctite Ablak/üveg biztonsági kaparó 4 cm széles penge Vermop_314841
    Ablak/üveg biztonsági kaparó 4 cm széles penge Vermop 314841 - 56210 - Kül-és beltéri takarítóeszközök -
    105 Ft
    +1.490 Ft
    irodamarket
    irodamarket
  • Ach Ach: Szalag szatén oldalán szaggatott minta 1 cm széles 2méter/tekercs sötétkék - Egyéb
    Ach Ach: Szalag szatén oldalán szaggatott minta 1 cm széles 2méter/tekercs sötétkék - Egyéb
    110 Ft
    +1.290 Ft
    KreativKid
    KreativKid
  • Ach Ach: Szalag szatén oldalán szaggatott minta 1 cm széles 2méter/tekercs barna - Egyéb
    Ach Ach: Szalag szatén oldalán szaggatott minta 1 cm széles 2méter/tekercs barna - Egyéb
    110 Ft
    +1.290 Ft
    KreativKid
    KreativKid
  • Ach Ach: Szalag szatén oldalán szaggatott minta 1 cm széles 2méter/tekercs világos lila - Egyéb
    Ach Ach: Szalag szatén oldalán szaggatott minta 1 cm széles 2méter/tekercs világos lila - Egyéb
    110 Ft
    +1.290 Ft
    KreativKid
    KreativKid
  • Ach Ach: Szalag szatén oldalán szaggatott minta 1 cm széles 2méter/tekercs fekete - Egyéb
    Ach Ach: Szalag szatén oldalán szaggatott minta 1 cm széles 2méter/tekercs fekete - Egyéb
    110 Ft
    +1.290 Ft
    KreativKid
    KreativKid
  • Bonsai Bonsai: Juta szalag 5 cm széles 1 méter narancssárga - Egyéb
    Bonsai Bonsai: Juta szalag 5 cm széles 1 méter narancssárga - Egyéb
    114 Ft
    +1.290 Ft
    KreativKid
    KreativKid
  • Bonsai Bonsai: Juta szalag 5 cm széles 1 méter világoslila - Egyéb
    Bonsai Bonsai: Juta szalag 5 cm széles 1 méter világoslila - Egyéb
    114 Ft
    +1.290 Ft
    KreativKid
    KreativKid
  • Bonsai Bonsai: Juta szalag 5 cm széles 1 méter citromsárga - Egyéb
    Bonsai Bonsai: Juta szalag 5 cm széles 1 méter citromsárga - Egyéb
    114 Ft
    +1.290 Ft
    KreativKid
    KreativKid
  • Bonsai Bonsai: Juta szalag 5 cm széles 1 méter sötétbarna - Egyéb
    Bonsai Bonsai: Juta szalag 5 cm széles 1 méter sötétbarna - Egyéb
    114 Ft
    +1.290 Ft
    KreativKid
    KreativKid
  • Vermop Ablak/üveg biztonsági kaparó 4 cm széles penge Vermop_314841
    Vermop Ablak/üveg biztonsági kaparó 4 cm széles penge Vermop_314841
    Vermop biztonsági kaparóhoz penge. Professzionális épülettakarítási megoldások minden helyzetben, bármilyen takarítási környezethez megtalálja a megoldást, a takarító gépektől egészen a tisztítószerekig. szín: ezüst / fehér penge méret: 40 cm Katalóguskód: 56210 Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink biztonságának garantálásáért, nyomon követjük a termékbiztonsággal kapcsolatos valamennyi európai uniós és hazai szabályozást és biztosítjuk termékeink azoknak történő megfel
    116 Ft
    +1.099 Ft
    Suplix
    Suplix
  • Vermop Ablak/üveg biztonsági kaparó 4 cm széles penge Vermop_314841
    Vermop Ablak/üveg biztonsági kaparó 4 cm széles penge Vermop_314841
    ABLAK/ÜVEG BIZTONSÁGI KAPARÓ 4 CM SZÉLES PENGE VERMOP_314841 Vermop biztonsági kaparóhoz penge. Professzionális épülettakarítási megoldások minden helyzetben, bármilyen takarítási környezethez megtalálja a megoldást, a takarító gépektől egészen a tiszt
    116 Ft
    Irodaszerakció
    Irodaszerakció
  •  Kétoldalas, kockás dekorszalag, vintázsbarna, 2,5 cm széles. Az ár 1 méterre vonatkozik
    Kétoldalas, kockás dekorszalag, vintázsbarna, 2,5 cm széles. Az ár 1 méterre vonatkozik
    Kétoldalas, kockás dekorszalag, vintázsbarna, 2,5 cm széles. Az ár 1 méterre vonatkozik Textil szalag, külső oldala kockás, belső csíkos. Díszcsomagoláshoz, asztal és ajtódíszekhez, kreatív alkotásokhoz.
    120 Ft
    emiboltja.hu
    emiboltja.hu
  •  Kétoldalas, kockás dekorszalag, lazac szinű, 2,5 cm széles. Az ár 1 méterre vonatkozik
    Kétoldalas, kockás dekorszalag, lazac szinű, 2,5 cm széles. Az ár 1 méterre vonatkozik
    Kétoldalas, kockás dekorszalag, lazac szinű, 2,5 cm széles. Az ár 1 méterre vonatkozik Textil szalag, külső oldala kockás, belső csíkos. Díszcsomagoláshoz, asztal és ajtódíszekhez, kreatív alkotásokhoz.  
    120 Ft
    emiboltja.hu
    emiboltja.hu