Canin Maxi Adult

Találatok száma: 47 1/3. oldal Rendezés:
  •  Royal Canin Maxi Adult kutyakonzerv 410 g
    Royal Canin Maxi Adult kutyakonzerv 410 g
    Jellemzők: - Teljes értékű nedvestáp nagytestű (26-44 kg) felnőtt kutyáknak - Testre szabott receptúra: a Royal Canin Size Health Nutrition termékcsalád speciális Maxi formuláját kifejezetten a nagytestű felnőtt kutyák igényeinek kielégítésére fejlesztették ki. - Finom textúra: kiváló minőségű tápanyagokkal látja el négylábú barátját, és olyan habból áll, amelyet sok kutya könnyen elfogad - Szükségletalapú táplálkozás: értékes prebiotikus rostokat tartalmaz az érzékeny emésztés támogatására. A v
    1.449 Ft
    Petissimo
    Petissimo
  •  Royal Canin Maxi Adult - nagytestű felnőtt kutya konzerv 410 g
    Royal Canin Maxi Adult - nagytestű felnőtt kutya konzerv 410 g
    Ízletes nedvestáp felnőtt, nagytestű (26-44 kg) kutyák számára Egészséges bőr és szőrzet Tápanyagok keverékével dúsítva, amely segít támogatni a fényes szőrzetet és az egészséges bőrt Az egészség megfelelő támogatása Vitaminok és kiváló minőségű tápanyagok a maximális felszívódás és az egészség támogatása érdekében A csontok és az ízületek egészségének támogatása Létfontosságú tápanyagok és ásványi anyagok az egészséges csontok és ízületek támogatásáért Segít támogatni az emésztőrendszer egé
    2.033 Ft
    +1.890 Ft
    Allatoutlet.hu
    Allatoutlet.hu
  •  Royal Canin Maxi Adult - nagytestű felnőtt kutya konzerv 410 g
    Royal Canin Maxi Adult - nagytestű felnőtt kutya konzerv 410 g
    Teljes értékű állateledel kutyák számára - Felnőtt, nagytestű kutyáknak (26-44 kg) - 15 hónapostól 5 éves korig   - Segít támogatni az emésztőrendszer egészségét - A csontok és az ízületek egészségének támogatása - Az egészség megfelelő támogatása - Egészséges bőr és szőrzet + Könnyen emészthető fehérjék és kiegyensúlyozott élelmi rost-tartalom az egészséges emésztés fenntartásáért. + Létfontosságú tápanyagok és ásványi anyagok az egészséges csontok és ízületek támogatásáért + Vitaminok
    2.121 Ft
    +1.789 Ft
    Fishingoutlet.hu
    Fishingoutlet.hu
  • Royal Canin Royal Canin Maxi Adult - Nedves táp nagytestű felnőtt kutya részére (10 x 140 g) 1.4kg
    Royal Canin Royal Canin Maxi Adult - Nedves táp nagytestű felnőtt kutya részére (10 x 140 g) 1.4kg
    1.4kg A Royal Canin Maxi Adult egy teljesértékű nedveseledel nagytestű felnőtt kutyák részére. Különleges formulája tartalmazza mindazt az összetevőt, amelyre kutyádnak szüksége lehet. Kiegyensúlyozottan tartalmaz rostot illetve jól emészthető fehérjéket. Omega-3 zsírsavban gazdag, amely segít kialakítani az egészséges szőrzetet.
    4.837 Ft
    Okosgazdi.hu
    Okosgazdi.hu
  • Royal Canin Royal Canin MAXI ADULT 3 kg kutyatáp
    Royal Canin Royal Canin MAXI ADULT 3 kg kutyatáp
    A Royal Canin 5 évtizedes tapasztalattal és tudással gyárt kutyáknak és macskáknak eledeleket. Fő céljuk, hogy a házi kedvenceknek jobb világot teremtsenek. Az eledelek megalkotásához az állatok egyedi igényeit tartják szem előtt.  Royal Canin MAXI ADULT kutyatáp kifejezetten nagytestű, felnőtt kutyusoknak készült szárazeledel, mely 15 hónapos kortól ajánlott. Teljesértékű eledelként, minden fontos tápanyagot, vitamint és ásványi anyagot tartalmaz, melyre kis kedvencednek szüksége van a hossz
    5.999 Ft
    +1.299 Ft
    Kutyakajas.hu
    Kutyakajas.hu
  • Royal Canin Royal Canin Maxi Adult - Nagytestű felnőtt kutya száraz táp 3kg
    Royal Canin Royal Canin Maxi Adult - Nagytestű felnőtt kutya száraz táp 3kg
    3kg A Royal Canin Maxi Adult egy teljes értékű táp felnőtt kutyáknak, nagytestű fajták számára (26 és 44 kg közötti felnőttkori testtömeg) - 15 hónapos kortól 5 éves korig. A nagyobb testméretű fajtákba tartozó kutyák táplálkozási igényei nagymértékben eltérnek a kisebb testűekétől – ezért nagyon fontos egy olyan kiegyensúlyozott táp etetése, amely megfelel az adott kutya testméretének és esetleges érzékenységeinek.
    6.072 Ft
    Okosgazdi.hu
    Okosgazdi.hu
  • Royal Canin Royal Canin Shn Wet Maxi Adult (10*140G) kutyatáp
    Royal Canin Royal Canin Shn Wet Maxi Adult (10*140G) kutyatáp
    A Royal Canin Maxi Adult alutasakos egy teljes értékű táp felnőtt kutyáknak, nagytestű fajták számára (26-44 kg) - 15 hónapostól 8 éves korig Összetétel: Hús és állati származékok, olajok és zsírok, gabonafélék, növényi eredetű származékok, növényi fehérjekivonatok, ásványi anyagok, különféle cukrok, puhatestűek és rákfélék. Adalékanyagok (kilogrammonként): Tápértékkel rendelkező adalékanyagok: D3 vitamin: 200 NE, E1 (Vas): 3 mg, E2 (Jód): 0,26 mg, E4 (Réz): 2 mg, E5 (Mangán): 1 mg, E6 (Cink
    6.313 Ft
    +1.290 Ft
    Petfirst
    Petfirst
  •  Royal Canin Maxi Adult alutasakos 10 x 140 g
    Royal Canin Maxi Adult alutasakos 10 x 140 g
    Fő jellemzők, előnyök: - Segít támogatni az emésztőrendszer egészségét: Könnyen emészthető fehérjék és kiegyensúlyozott élelmi rost-tartalom az egészséges emésztés fenntartásáért. - A csontok és az ízületek egészségének támogatása: Létfontosságú tápanyagok és ásványi anyagok az egészséges csontok és ízületek támogatásáért - Az egészség megfelelő támogatása: Vitaminok és kiváló minőségű tápanyagok a maximális felszívódás és az egészség támogatása érdekében - Egészséges bőr és szőrzet: Tápanyagok
    6.699 Ft
    Petissimo
    Petissimo
  • Royal Canin Royal Canin Maxi Adult 3kg (26-44kg közötti kutyáknak)
    Royal Canin Royal Canin Maxi Adult 3kg (26-44kg közötti kutyáknak)
    Royal Canin MAXI ADULT 3kg kutyatáp nagytestű kutyák számára 26-44 kg között 15 hónapos kortól. -A kiváló minőségű fehérjetartalom segít megőrizni az izomtömeget -Vitaminok és prebiotikumok -Antioxidánsok -Könnyű emészthetőség -Glüközamin-Kondroitin az i
    6.990 Ft
    TopDogMarket
    TopDogMarket
  •  Royal Canin Maxi Adult - nagytestű felnőtt kutya száraz táp 3 kg
    Royal Canin Maxi Adult - nagytestű felnőtt kutya száraz táp 3 kg
    Fő jellemzők/Előnyök: - Segít támogatni az emésztőrendszer egészségét: Könnyen emészthető fehérjék és kiegyensúlyozott élelmi rost-tartalom az egészséges emésztés fenntartásáért. - A csontok és az ízületek egészségének támogatása: Létfontosságú tápanyagok és ásványi anyagok az egészséges csontok és ízületek támogatásáért - Az egészség megfelelő támogatása: Vitaminok és kiváló minőségű tápanyagok a maximális felszívódás és az egészség támogatása érdekében - Adaptált tápszemcseméret: Adaptált táps
    7.799 Ft
    Petissimo
    Petissimo
  • Royal Canin Royal Canin Maxi Adult 3kg - kutya száraztáp
    Royal Canin Royal Canin Maxi Adult 3kg - kutya száraztáp
    Teljes értékű táp felnőtt nagytesű kutyáknak, 15 hónapos kortól 5 éves korig, 26-44 kg-ig. A nagytestű kutyák imádnak a szabadban tartózkodni, és tökéletes munka- vagy sporttársi kapcsolatban dolgoznak együtt gazdájukkal. Emésztőcsatornájuk arányaiban
    8.100 Ft
    Mogyishop
    Mogyishop
  • Royal Canin Royal Canin Maxi Adult 5+ | Nagytestű idősödő kutya száraz táp 4kg
    Royal Canin Royal Canin Maxi Adult 5+ | Nagytestű idősödő kutya száraz táp 4kg
    4kg A Royal Canin Maxi Adult 5+ egy teljes értékű táp nagytestű felnőtt kutyák számára (26 és 44 kg közötti felnőttkori testtömeg), 5 éves kortól. Kitűnő minőségű fehérje és az étrendi rost különleges és kiegyensúlyozott keverékét tartalmazza, így a táp minden egyes adagja pontosan azt biztosítja a kutya számára, amire annak szüksége van az egészséges testsúly fenntartásához és az optimális emésztés támogatásához. A tápot kifejezetten úgy állították össze, hogy ebben az életszakaszban segítsen
    8.712 Ft
    Okosgazdi.hu
    Okosgazdi.hu
  • Royal Canin Royal Canin Maxi Adult - Nedves táp nagytestű felnőtt kutya részére (20 x 140 g) 2.8kg
    Royal Canin Royal Canin Maxi Adult - Nedves táp nagytestű felnőtt kutya részére (20 x 140 g) 2.8kg
    2.8kg A Royal Canin Maxi Adult egy teljesértékű nedveseledel nagytestű felnőtt kutyák részére. Különleges formulája tartalmazza mindazt az összetevőt, amelyre kutyádnak szüksége lehet. Kiegyensúlyozottan tartalmaz rostot illetve jól emészthető fehérjéket. Omega-3 zsírsavban gazdag, amely segít kialakítani az egészséges szőrzetet.
    9.257 Ft
    Okosgazdi.hu
    Okosgazdi.hu
  •  Royal Canin Maxi Adult alutasakos 10 x 140 g
    Royal Canin Maxi Adult alutasakos 10 x 140 g
    Összetétel: Hús és állati származékok, olajok és zsírok, gabonafélék, növényi eredetű származékok, növényi fehérjekivonatok, ásványi anyagok, különféle cukrok, puhatestűek és rákfélék. Adalékanyagok (kilogrammonként): Tápértékkel rendelkező adalékanyagok: D3 vitamin: 200 NE, E1 (Vas): 3 mg, E2 (Jód): 0,26 mg, E4 (Réz): 2 mg, E5 (Mangán): 1 mg, E6 (Cink): 10 mg - Technológiai adalékanyagok: Üledékes eredetű klinoptilolit: 2 g. #SHN SIZE
    9.483 Ft
    +1.890 Ft
    Allatoutlet.hu
    Allatoutlet.hu
  •  Royal Canin Maxi Adult alutasakos 10 x 140 g
    Royal Canin Maxi Adult alutasakos 10 x 140 g
    Összetétel: Hús és állati származékok, olajok és zsírok, gabonafélék, növényi eredetű származékok, növényi fehérjekivonatok, ásványi anyagok, különféle cukrok, puhatestűek és rákfélék. Adalékanyagok (kilogrammonként): Tápértékkel rendelkező adalékanyagok: D3 vitamin: 200 NE, E1 (Vas): 3 mg, E2 (Jód): 0,26 mg, E4 (Réz): 2 mg, E5 (Mangán): 1 mg, E6 (Cink): 10 mg - Technológiai adalékanyagok: Üledékes eredetű klinoptilolit: 2 g. #SHN SIZE
    9.893 Ft
    +1.789 Ft
    Fishingoutlet.hu
    Fishingoutlet.hu
  • Royal Canin Royal Canin Maxi Adult 5+ 4kg (26-44kg közötti kutyáknak 5 éves kor felett)
    Royal Canin Royal Canin Maxi Adult 5+ 4kg (26-44kg közötti kutyáknak 5 éves kor felett)
    Royal Canin MAXI ADULT 5+ Kiszerelés: 4 kg kutyatáp 5 éves és annál idősebb nagy testméretű kutyáknak, 26-44 kg-ig -Fehérjetartalom a nagy tesű idősödő kutyák igényeihez igazítva -Vitaminok és prebiotikumok -Kiváló összetétel -Könnyű emészthetőség -Bélmű
    9.990 Ft
    TopDogMarket
    TopDogMarket
  •  Royal Canin MAXI ADULT kutyatáp – 3 kg
    Royal Canin MAXI ADULT kutyatáp – 3 kg
    10.018 Ft
    Petguru.hu
    Petguru.hu
  • Royal Canin Royal Canin Maxi 26-45kg Adult kutyatáp 4kg
    Royal Canin Royal Canin Maxi 26-45kg Adult kutyatáp 4kg
    Royal Canin Maxi Adult – Teljes értékű táp felnőtt nagytesű kutyáknak, 15 hónapos kortól 5 éves korig, 26-44 kg-ig A nagytestű kutyák imádnak a szabadban tartózkodni, és tökéletes munka- vagy sporttársi kapcsolatban dolgoznak együtt gazdájukkal. Emésztőcsatornájuk arányaiban sokkal kisebb, mint egy kistestű kutyáé, különösen hajlamosak a emésztési zavarokra. A jó minőségű, kitűnően emészhető táp etetése fokozza az emésztőszervi toleranciát. A Royal Canin Maxi Adult jellemzői: • Kitűnő emészthet
    10.913 Ft
    +1.290 Ft
    Petfirst
    Petfirst
  •  Royal Canin Maxi Adult 5+ - nagytestű idősödő kutya száraz táp 4 kg
    Royal Canin Maxi Adult 5+ - nagytestű idősödő kutya száraz táp 4 kg
    Fő jellemzők/Előnyök: - Segít támogatni az emésztőrendszer egészségét: Könnyen emészthető fehérjék és kiegyensúlyozott élelmi rost-tartalom az egészséges emésztés fenntartásáért. - A csontok és az ízületek egészségének támogatása: Létfontosságú tápanyagok és ásványi anyagok az egészséges csontok és ízületek támogatásáért - A vitalitás optimális támogatása: Vitaminkomplex a vitalitás optimális támogatásáért - Adaptált tápszemcseméret: Adaptált tápszemcseméret a kutyája állkapcsához igazítva, a rá
    11.090 Ft
    Petissimo
    Petissimo
  • Royal Canin Royal Canin Maxi 26-45kg Adult 5+ kutyatáp 4kg
    Royal Canin Royal Canin Maxi 26-45kg Adult 5+ kutyatáp 4kg
    Royal Canin Maxi Adult 5+ – Száraztáp az 5 éves és annál idősebb nagy testméretű kutyáknak, 26-44 kg-ig Az öregedés más és más időpontban kezdődik a különböző testméretű kutyákban, de amikor a nagy testméretű kutya eléri a körülbelül 5 éves kort, az öregedés első jelei már kezdhetnek megmutatkozni. Ezért fontos emlékeznünk arra, hogy a kutya életének minden szakaszában nagyon fontos egy kiegyensúlyozott tápot etetni a jó egészségi állapot fenntartása érdekében. A Royal Canin Maxi Adult 5+ jelle
    11.373 Ft
    +1.290 Ft
    Petfirst
    Petfirst