Big Red

Találatok száma: 577 1/29. oldal Rendezés:
  • MDPC-X MDPC-X Sleeve BIG - Diamond-Red, 1m
    MDPC-X MDPC-X Sleeve BIG - Diamond-Red, 1m
    990 Ft
    +1.490 Ft
    CompZone
    CompZone
  • MDPC-X MDPC-X Sleeve BIG - Code-Red, 1m
    MDPC-X MDPC-X Sleeve BIG - Code-Red, 1m
    1.130 Ft
    +1.490 Ft
    CompZone
    CompZone
  •  MDPC-X Sleeve BIG - Code-Red, 1m(SL-B-CR)
    MDPC-X Sleeve BIG - Code-Red, 1m(SL-B-CR)
    1 méteres, " Code-Red" színű harisnya, PET-X-szálakból, rugalmas átmérője 12–24 mm, nagyon vastag kábelekhez, tömlőkhöz és keménycsövek moddolásáhöz
    1.148 Ft
    Merlinhardver
    Merlinhardver
  • Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 52x13 mm félperemes-pöttyös -fekete - Torin Big Red
    Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 52x13 mm félperemes-pöttyös -fekete - Torin Big Red
    Gumipogácsa kis testű 2 tonnás kis krokodil emelőkhöz. Felül kis pöttyös mintázattal ellátott enyhén domború, alul félperemes kivitelű. Hátsó mélyedés átmérő mérete: 31 mm Hátsó mélyedés mélység mérete: 6 mm Külső átmérő: 52 mm Teljes magasság: 1
    1.270 Ft
    +1.690 Ft
    HKSZERSZÁM
    HKSZERSZÁM
  • Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 39/15 mm - pöttyös - fekete - Torin Big Red
    Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 39/15 mm - pöttyös - fekete - Torin Big Red
    Torin Big Red Méret: - külső átmérő: 39 mm - vastagság: 15 mm Az alábbi típusú krokodilokhoz ideálisan alkalmazható: - T820033, T820033X, T82000D, T82000R, T82000CF, T82004, T82004C, stb. Az ár 1 darabra vonatkozik !
    1.270 Ft
    +1.690 Ft
    HKSZERSZÁM
    HKSZERSZÁM
  • Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 52x13 mm félperemes-pöttyös -fekete
    Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 52x13 mm félperemes-pöttyös -fekete
    Gumipogácsa kis testű 2 tonnás kis krokodil emelőkhöz. Felül kis pöttyös mintázattal ellátott enyhén domború, alul félperemes kivitelű. Hátsó mélyedés átmérő mérete: 31 mm Hátsó mélyedés mélység mérete: 6 mm Külső átmérő: 52 mm Teljes magasság: 13 mm Színe: fekete Az ár egy darabra vonatkozik ! .
    1.270 Ft
    +1.690 Ft
    pumatools
    pumatools
  • Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 39/15 mm - pöttyös - fekete
    Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 39/15 mm - pöttyös - fekete
    Torin Big Red Méret: - külső átmérő: 39 mm - vastagság: 15 mm Az alábbi típusú krokodilokhoz ideálisan alkalmazható: - T820033, T820033X, T82000D, T82000R, T82000CF, T82004, T82004C, stb. Az ár 1 darabra vonatkozik !
    1.270 Ft
    +1.690 Ft
    pumatools
    pumatools
  • Mustad MUSTAD BEAK HOOKS, BIG RED 2 12DB/CSOMAG
    Mustad MUSTAD BEAK HOOKS, BIG RED 2 12DB/CSOMAG
    A Mustad 2X Strong horog tökéletes a természetes csalik, akár sósvízi bemutatásához is.Az erős horog tökéletes behatolást és tartási képességet biztosít. Használja harcsa és egyéb tengeri halak megfogására!Kiváló csalizáshoz. Giliszta, nadály, Rák, Makréla, Szardínia vagy Tintahal feltűzésére. A felfelé fordított szem ideálissá teszi a Snell csomóhoz a csali tökéletes egyenes megjelenítéséhez. A horog fordított horogponttal rendelkezik a jobb akadás érdekében.- 4.3 UltraPoint® technológia- Opti-
    1.290 Ft
    +1.789 Ft
    Fishingoutlet.hu
    Fishingoutlet.hu
  • Mustad MUSTAD BEAK HOOKS, BIG RED 4 12DB/CSOMAG
    Mustad MUSTAD BEAK HOOKS, BIG RED 4 12DB/CSOMAG
    A Mustad 2X Strong horog tökéletes a természetes csalik, akár sósvízi bemutatásához is.Az erős horog tökéletes behatolást és tartási képességet biztosít. Használja harcsa és egyéb tengeri halak megfogására!Kiváló csalizáshoz. Giliszta, nadály, Rák, Makréla, Szardínia vagy Tintahal feltűzésére. A felfelé fordított szem ideálissá teszi a Snell csomóhoz a csali tökéletes egyenes megjelenítéséhez. A horog fordított horogponttal rendelkezik a jobb akadás érdekében.- 4.3 UltraPoint® technológia- Opti-
    1.290 Ft
    +1.789 Ft
    Fishingoutlet.hu
    Fishingoutlet.hu
  • Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 44/15 mm - pöttyös - fekete
    Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 44/15 mm - pöttyös - fekete
    Torin Big Red Méret: - külső átmérő: 44 mm - vastagság: 15 mm Az alábbi típusú krokodil emelőkhöz ideálisan alkalmazható: - T82006, T83006B, T83006C, T83006F, stb. Az ár 1 darabra vonatkozik !
    1.587 Ft
    +1.690 Ft
    pumatools
    pumatools
  • Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 44/15 mm - pöttyös - fekete - Torin Big Red
    Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 44/15 mm - pöttyös - fekete - Torin Big Red
    Torin Big Red Méret: - külső átmérő: 44 mm - vastagság: 15 mm Az alábbi típusú krokodil emelőkhöz ideálisan alkalmazható: - T82006, T83006B, T83006C, T83006F, stb. Az ár 1 darabra vonatkozik !
    1.588 Ft
    +1.690 Ft
    HKSZERSZÁM
    HKSZERSZÁM
  • Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 96x10 mm tömör íves-körkörös Fekete
    Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 96x10 mm tömör íves-körkörös Fekete
    Torin Big Red Méret: - külső átmérő: 95 mm - vastagság: 10 mm Tömör, íves kialakítású (Alul homorú, felül domború kivitel.) Az alábbi típusú krokodilokhoz ideálisan alkalmazható: T830018 Az ár 1 darabra vonatkozik !
    1.600 Ft
    +1.690 Ft
    pumatools
    pumatools
  • Torin Big Red Homokfúvó szekrényhez fólia 90 Litereshez 1 db ABLAKRA 400x300 mm (PT-SBC90-FA)
    Torin Big Red Homokfúvó szekrényhez fólia 90 Litereshez 1 db ABLAKRA 400x300 mm (PT-SBC90-FA)
    Fólia mérete: 400 x 300 mm (szélein körben öntapadós matricakeret) TRG4092-TRN és a PT-TRG4092, valamint a PT-SBC090 cikkszámú asztali kabinos homokszóró szekrényhez
    1.600 Ft
    +1.690 Ft
    pumatools
    pumatools
  • Torin Big Red Homokfúvó szekrényhez fólia 90 Litereshez 1 db ABLAKRA 400x300 mm (PT-SBC90-FA) - Torin Big Red
    Torin Big Red Homokfúvó szekrényhez fólia 90 Litereshez 1 db ABLAKRA 400x300 mm (PT-SBC90-FA) - Torin Big Red
    Fólia mérete: 400 x 300 mm (szélein körben öntapadós matricakeret) TRG4092-TRN és a PT-TRG4092, valamint a PT-SBC090 cikkszámú asztali kabinos homokszóró szekrényhez
    1.600 Ft
    +1.690 Ft
    HKSZERSZÁM
    HKSZERSZÁM
  • Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 96x10 mm tömör íves-körkörös Fekete - Torin Big Red
    Torin Big Red Gumipogácsa krokodil emelőhöz 96x10 mm tömör íves-körkörös Fekete - Torin Big Red
    Torin Big Red Méret: - külső átmérő: 95 mm - vastagság: 10 mm Tömör, íves kialakítású (Alul homorú, felül domború kivitel.) Az alábbi típusú krokodilokhoz ideálisan alkalmazható: T830018 Az ár 1 darabra vonatkozik !
    1.600 Ft
    +1.690 Ft
    HKSZERSZÁM
    HKSZERSZÁM
  • Mancs Őrjárat Mancs Őrjárat Big City Red gyerek hosszú póló, felső 8 év / 128 cm
    Mancs Őrjárat Mancs Őrjárat Big City Red gyerek hosszú póló, felső 8 év / 128 cm
    Mancs Őrjárat Big City Red gyerek hosszú póló, felső 8 év / 128 cm Paw Patrol, Mancs Őrjárat Gyerek hosszú póló, felső Anyaga:100% pamut Méret: 128cm (8 év)
    1.779 Ft
    vanitykids.hu
    vanitykids.hu
  • Mancs Őrjárat Mancs Őrjárat Big City Red gyerek hosszú póló, felső 7 év / 122 cm
    Mancs Őrjárat Mancs Őrjárat Big City Red gyerek hosszú póló, felső 7 év / 122 cm
    Mancs Őrjárat Big City Red gyerek hosszú póló, felső 7 év / 122 cm Paw Patrol, Mancs Őrjárat Gyerek hosszú póló, felső Anyaga:100% pamut Méret: 122cm (7 év)
    1.779 Ft
    vanitykids.hu
    vanitykids.hu
  •  It's Pool Time! (Clifford the Big Red Dog Storybook) – Scholastic (Puha kötésű)
    It's Pool Time! (Clifford the Big Red Dog Storybook) – Scholastic (Puha kötésű)
    Nyelv: Angol, Kötés: Puha kötésű, Oldalszám: 24, Kiadó: Scholastic, Autor: Scholastic, ISBN-13: 9781338530674, Kiadás éve: 2019
    1.865 Ft
    Libristo
    Libristo
  •  Big Island Race (Clifford the Big Red Dog Storybook) – Meredith Rusu,Norman Bridwell,Jennifer Oxley (Puha kötésű)
    Big Island Race (Clifford the Big Red Dog Storybook) – Meredith Rusu,Norman Bridwell,Jennifer Oxley (Puha kötésű)
    Nyelv: Angol, Kötés: Puha kötésű, Oldalszám: 24, Kiadó: Scholastic, Autor: Meredith Rusu,Norman Bridwell,Jennifer Oxley, ISBN-13: 9781338541946, Kiadás éve: 2020
    1.865 Ft
    Libristo
    Libristo
  • Mustad MUSTAD BIG EYE BUCKTAIL 3,5G RED/WHITE RED/WHITE
    Mustad MUSTAD BIG EYE BUCKTAIL 3,5G RED/WHITE RED/WHITE
    Mustad Big Eye Bucktail JigA Mustad Big Eye Bucktail Jig csalik a 32824NP-BN UltraPoint® horogra épülnek, precízen öntött, hidrodinamikus fejjel, és két zsinórbekötési ponttal rendelkeznek, így vertikális horgászathoz és dobós pecához egyaránt tökéletesen használhatók. A nagyméretű, 3D szemek, a kézzel kötött, prémium minőségű festett szarvasszőr (bucktail) és a Crystal Flash szálak együtt rendkívüli vonzerőt biztosítanak a csalinak.A drótos csalitartó tüske (bait keeper) biztonságosan rögzíti a
    1.890 Ft
    +1.789 Ft
    Fishingoutlet.hu
    Fishingoutlet.hu