Battle for the

Találatok száma: 106 1/6. oldal Rendezés:
  •  Battle for the Galaxy - Ice Bastion Pack (DLC) (digitális licenc)
    Battle for the Galaxy - Ice Bastion Pack (DLC) (digitális licenc)
    A Battle for the Galaxy stratégiai mélysége tovább bővül az Ice Bastion Pack megjelenésével, amely egy kifejezetten a bázisok gyors megerősítésére tervezett tartalomcsomag. Ez a DLC jelentős mennyiségű prémium erőforrást és speciális eszközt biztosít a parancsnoki központod számára. Elsősorban azokat a játékosokat célozza meg, akik a robusztus védelemre és a hatékony infrastruktúra-fejlesztésre helyezik a hangsúlyt a versengő sci-fi stratégiai környezetben. Az Ice Bastion Pack azonnali taktikai
    349 Ft
    GamageR
    GamageR
  • Appsolutely Studios Battle For The Sun (digitális licenc)
    Appsolutely Studios Battle For The Sun (digitális licenc)
    A Battle For The Sun egy elsöprő erejű földönkívüli megszállással szemben állít ki téged, amely az 51-es körzetben történt biztonsági rés következtében veszi kezdetét. Az Appsolutely Studios egy komor, nagy téttel bíró hadszínteret épít fel, ahol egyetlen idegen jel egy szisztematikus bolygószintű inváziót indít el. Egy elit különleges egység tagjaként az emberiséget fenyegető egzisztenciális veszély közvetlen következményei között kell helytállnod. A játék a modern társadalom összeomlása közepe
    599 Ft
    GamageR
    GamageR
  •  The Battle for Sector 219 (digitális licenc)
    The Battle for Sector 219 (digitális licenc)
    A Battle for Sector 219 a területi dominanciáért folytatott taktikai küzdelemre összpontosít egy szigorúan meghatározott harctéren. Ez a digitális adaptáció a megfontolt egységelhelyezésre és a folyamatosan változó frontvonal kezelésére helyezi a hangsúlyt. Minden menet arra ösztönöz, hogy túljárj ellenfeled eszén: foglalj el kulcsfontosságú területeket, miközben szétzilálod az ellenséges alakzatokat. A játékélmény magját azok az absztrakt stratégiai mechanikák alkotják, amelyek a hagyományos a
    649 Ft
    GamageR
    GamageR
  • WordFire Press Battle for the Blood
    WordFire Press Battle for the Blood
    Tori Karacis knows it’s going to be a bad day when she wakes to two shocking realizations. One, she's in bed with a very naked Apollo, having lost her struggle to resist her attraction to him. Two, she still has her wings. Not dinky little fairy wings, bu
    1.633 Ft
    DiBook
    DiBook
  •  The Battle for Skandia – John A. Flanagan (Puha kötésű)
    The Battle for Skandia – John A. Flanagan (Puha kötésű)
    Nyelv: Angol, Kötés: Puha kötésű, Oldalszám: 294, Kiadó: PUFFIN, Autor: John A. Flanagan, ISBN-13: 9780142413401, Kiadás éve: 2009
    2.199 Ft
    Libristo
    Libristo
  • Disney Book Publishing Inc. Star Wars The High Republic: The Battle For Starlight | MANN GEORGE
    Disney Book Publishing Inc. Star Wars The High Republic: The Battle For Starlight | MANN GEORGE
    Star Wars The High Republic: The Battle For Starlight, MANN GEORGE, Puha kötésű, Angol
    2.213 Ft
    +990 Ft
    Enbook.hu
    Enbook.hu
  •  Star Wars The High Republic: The Battle For Starlight – MANN GEORGE (Puha kötésű)
    Star Wars The High Republic: The Battle For Starlight – MANN GEORGE (Puha kötésű)
    Nyelv: Angol, Kötés: Puha kötésű, Oldalszám: 24, Kiadó: Disney Book Publishing Inc., Autor: MANN GEORGE, ISBN-13: 9781368069854, Kiadás éve: 2022
    2.274 Ft
    Libristo
    Libristo
  • Queen of Peace Media Winning the Battle for Your Soul | Christine Watkins,María Vallejo-Nájera
    Queen of Peace Media Winning the Battle for Your Soul | Christine Watkins,María Vallejo-Nájera
    Winning the Battle for Your Soul, Christine Watkins,María Vallejo-Nájera, Puha kötésű, Angol
    2.475 Ft
    +990 Ft
    Enbook.hu
    Enbook.hu
  •  Winning the Battle for Your Soul – Christine Watkins,María Vallejo-Nájera (Puha kötésű)
    Winning the Battle for Your Soul – Christine Watkins,María Vallejo-Nájera (Puha kötésű)
    Nyelv: Angol, Kötés: Puha kötésű, Oldalszám: 78, Kiadó: Queen of Peace Media, Autor: Christine Watkins,María Vallejo-Nájera, ISBN-13: 9781947701137, Kiadás éve: 2020
    2.543 Ft
    Libristo
    Libristo
  • Paradox Interactive Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus (DLC) (digitális licenc)
    Paradox Interactive Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus (DLC) (digitális licenc)
    A Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus a grand stratégiai fókuszt a balkáni és kelet-mediterrán hadszínterekre helyezi át, elmélyülve az korszak geopolitikai bonyodalmaiban. A Paradox Development Studio kibővíti a második világháború kereteit azzal, hogy Bulgária, Görögország és Törökország számára is teljesen kidolgozott nemzeti fókuszfákat biztosít. Navigálnod kell a régió ingatag semlegessége közepette, miközben kezeled a belső politikai instabilitást és a külső diplomáciai nyomást. Ez
    2.649 Ft
    GamageR
    GamageR
  •  Battle for Perodia: A Branches Book (The Last Firehawk #6) – Katrina Charman,Jeremy Norton,Judit Tondora (Puha kötésű)
    Battle for Perodia: A Branches Book (The Last Firehawk #6) – Katrina Charman,Jeremy Norton,Judit Tondora (Puha kötésű)
    Nyelv: Angol, Kötés: Puha kötésű, Oldalszám: 96, Kiadó: Scholastic, Autor: Katrina Charman,Jeremy Norton,Judit Tondora, ISBN-13: 9781338307146, Kiadás éve: 2019
    2.857 Ft
    Libristo
    Libristo
  • Scholastic Battle for Perodia: A Branches Book (The Last Firehawk #6) | Katrina Charman,Jeremy Norton,Judit Tondora
    Scholastic Battle for Perodia: A Branches Book (The Last Firehawk #6) | Katrina Charman,Jeremy Norton,Judit Tondora
    Battle for Perodia: A Branches Book (The Last Firehawk #6), Katrina Charman,Jeremy Norton,Judit Tondora, Puha kötésű, Angol
    2.932 Ft
    +990 Ft
    Enbook.hu
    Enbook.hu
  • Thq World Series of Poker 2008: Battle For The Bracelets Nintendo DS - (Bontatlan)
    Thq World Series of Poker 2008: Battle For The Bracelets Nintendo DS - (Bontatlan)
    A póker szerelmesei számára minden gyűjtemény ékköve egy olyan cím, amely a klasszikus kártyajáték izgalmát hozza el a képernyőre. A World Series of Poker 2008: Battle For The Bracelets Nintendo DS egy igazi időutazás a stratégiai gondolkodás és a nagy tétek világába. Mielőtt azonban belevetnéd magad a virtuális asztalok küzdelmeibe, érdemes átgondolni, hogy a gyűjteményedbe illeszkedik-e a játék nyelvezete, mivel a szoftver kizárólag angol nyelven teszi lehetővé a navigációt és a játékmenetet.M
    2.990 Ft
    Konzolarena
    Konzolarena
  •  Battle for the Nether – Mark Cheverton (Puha kötésű)
    Battle for the Nether – Mark Cheverton (Puha kötésű)
    Nyelv: Angol, Kötés: Puha kötésű, Oldalszám: 336, Kiadó: Sky Pony Press, Autor: Mark Cheverton, ISBN-13: 9781632207128, Kiadás éve: 2014
    3.461 Ft
    Libristo
    Libristo
  •  The Battle for Wondla – Tony Diterlizzi (Puha kötésű)
    The Battle for Wondla – Tony Diterlizzi (Puha kötésű)
    Nyelv: Angol, Kötés: Puha kötésű, Oldalszám: 512, Kiadó: SIMON & SCHUSTER BOOKS YOU, Autor: Tony Diterlizzi, ISBN-13: 9781665928625, Kiadás éve: 2023
    4.682 Ft
    Libristo
    Libristo
  •  Star Wars Hunters: Battle For The Arena – Lucasfilm Press (Kemény kötésű)
    Star Wars Hunters: Battle For The Arena – Lucasfilm Press (Kemény kötésű)
    Nyelv: Angol, Kötés: Kemény kötésű, Oldalszám: 384, Kiadó: Disney Book Publishing Inc., Autor: Lucasfilm Press, ISBN-13: 9781368076036, Kiadás éve: 2023
    4.832 Ft
    Libristo
    Libristo
  •  One Square Mile of Hell: The Battle for Tarawa – Wukovits,John (Puha kötésű)
    One Square Mile of Hell: The Battle for Tarawa – Wukovits,John (Puha kötésű)
    Nyelv: Angol, Kötés: Puha kötésű, Oldalszám: 336, Kiadó: Dutton Books, Autor: Wukovits,John, ISBN-13: 9780593187470, Kiadás éve: 2022
    4.832 Ft
    Libristo
    Libristo
  • nWay, INC. Power Rangers: Battle for the Grid (digitális licenc)
    nWay, INC. Power Rangers: Battle for the Grid (digitális licenc)
    A Power Rangers: Battle for the Grid a huszonöt éves „morphin” történelmet hozza el a kompetitív verekedős játékok műfajába. A nWay, Inc. által fejlesztett alkotásban a multiverzum ikonikus hősei és gonosztevői csapnak össze egymással nagy tétek mellett. Háromfős csapatokat irányíthatsz gördülékeny 3v3 tag-csatákban, amelyek gyors reflexeket és taktikus csapatmenedzsmentet követelnek meg. A játékélmény középpontjában egy könnyen tanulható, mégis mély harcrendszer áll, amelyet kezdők és a vereke
    4.849 Ft
    GamageR
    GamageR
  • Idea and Design Works Sonic the Hedgehog, Vol. 3: Battle For Angel Island | Ian Flynn,Tracy Yardley
    Idea and Design Works Sonic the Hedgehog, Vol. 3: Battle For Angel Island | Ian Flynn,Tracy Yardley
    Sonic the Hedgehog, Vol. 3: Battle For Angel Island, Ian Flynn,Tracy Yardley, Puha kötésű, Angol
    4.863 Ft
    +990 Ft
    Enbook.hu
    Enbook.hu
  •  Ultimate Beast, Ultimate Battle: The Tiger's Epic Struggle for Survival – Farhan Khalid (Puha kötésű)
    Ultimate Beast, Ultimate Battle: The Tiger's Epic Struggle for Survival – Farhan Khalid (Puha kötésű)
    Nyelv: Angol, Kötés: Puha kötésű, Oldalszám: 46, Kiadó: Createspace Independent Publishing Platform, Autor: Farhan Khalid, ISBN-13: 9781542820738, Kiadás éve: 2017
    4.892 Ft
    Libristo
    Libristo