Asterix Obelix

Találatok száma: 153 1/8. oldal Rendezés:
  • Nacon Asterix & Obelix: Heroes (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    Nacon Asterix & Obelix: Heroes (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    680 Ft
    Ingyenes szállítás
    XuPe.hu
    XuPe.hu
  • Microids Asterix & Obelix XXL: Romastered (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    Microids Asterix & Obelix XXL: Romastered (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    820 Ft
    Ingyenes szállítás
    XuPe.hu
    XuPe.hu
  • Microids Asterix & Obelix Slap Them All! 2 (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    Microids Asterix & Obelix Slap Them All! 2 (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    825 Ft
    Ingyenes szállítás
    XuPe.hu
    XuPe.hu
  • GAMMA HOME ENTERTAINMENT KFT. Asterix és Obelix: A Középső Birodalom (DVD)
    GAMMA HOME ENTERTAINMENT KFT. Asterix és Obelix: A Középső Birodalom (DVD)
    I.e. 50-ben a kínai császárnőt megbuktatta és börtönbe záratta egy áruló herceg. A császárnőegyetlen lánya és hűséges testőre a galloktól kér segítséget. A természetfeletti erővel bíró Asterix és Obelix örömmel fogadja a felkérést, hogy kiszabadítsák az uralkodót és megmentsék az országot. Ám miközben útra kelnek a távoli országba, egy másik nehézséggel is meg kell birkózniuk: Cézár szintén a trónra áhítozik, és az új hódítás reményében ő is a Középső Birodalom felé veszi az irányt. A hatalmas k
    999 Ft
    +1.499 Ft
    Media Markt
    Media Markt
  • Microids Asterix & Obelix: Slap them All! (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    Microids Asterix & Obelix: Slap them All! (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    1.265 Ft
    Ingyenes szállítás
    XuPe.hu
    XuPe.hu
  • Microids Asterix & Obelix XXL 2 (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    Microids Asterix & Obelix XXL 2 (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    1.275 Ft
    Ingyenes szállítás
    XuPe.hu
    XuPe.hu
  •  Paperblanks Asterix & Obelix the Adventures of Asterix Bookmarks Bookmark No Closure (Kniha)
    Paperblanks Asterix & Obelix the Adventures of Asterix Bookmarks Bookmark No Closure (Kniha)
    Nyelv: Angol, Kötés: Puha kötésű, Kiadó: Paperblanks, ISBN-13: 9781439797501, Kiadás éve: 2024
    1.425 Ft
    Libristo
    Libristo
  • NEOSZ Kft. Film Asterix & Obelix 1 - DVD
    NEOSZ Kft. Film Asterix & Obelix 1 - DVD
    Ahelyett, hogy a fordulatos és látványos történet részleteit elmesélnénk, legyen elég annyi: Asterix (Christian Clavier), Obelix (Gérard Depardieu) a bátor gallok élén ismét megvívja őrületes csatáját az idióta és gonosz rómaiakkal... Obelix cselből a rómaiak oldalára áll, de túlságosan komolyan veszi a szerepét... A bátor gallok véletlenül elrabolják Caesart... Obelix szerelmes lesz... Matuzsalix szuper mágikus löttyének köszönhetően kiderül, hogy néha Asterixből és Obelixből is megárt a sok...
    1.559 Ft
    +2.499 Ft
    Szukits.hu
    Szukits.hu
  • Microids Asterix & Obelix XXL 3 - The Crystal Menhir (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    Microids Asterix & Obelix XXL 3 - The Crystal Menhir (PC - Steam elektronikus játék licensz)
    1.940 Ft
    Ingyenes szállítás
    XuPe.hu
    XuPe.hu
  • Asterix Idefix vászontáska - Asterix és Obelix
    Asterix Idefix vászontáska - Asterix és Obelix
    Idefix vászontáska - Asterix és Obelix  Méret: Magasság 40 cm, Szélesség 39 cm, Vastagság 0,1 cm Méret: Magasság 40 cm, Szélesség 39 cm, Vastagság 0,1 cm Kollekció: Asterix & Obelix Anyaga: Poliészter, Polipropilén fülek Teherbírás: 10 kg Sűrűség 220 mg/m2
    1.996 Ft
    +1.190 Ft
    Boek.hu Webáruház
    Boek.hu Webáruház
  • Asterix Asterix vászontáska - Asterix és Obelix
    Asterix Asterix vászontáska - Asterix és Obelix
    Asterix vászontáska - Asterix és Obelix  Méret: Magasság 40 cm, Szélesség 39 cm, Vastagság 0,1 cm Méret: Magasság 40 cm, Szélesség 39 cm, Vastagság 0,1 cm Kollekció: Asterix & Obelix Anyaga: Poliészter, Polipropilén fülek Teherbírás: 10 kg Sűrűség 220 mg/m2
    1.996 Ft
    +1.190 Ft
    Boek.hu Webáruház
    Boek.hu Webáruház
  • Asterix Falbala vászontáska - Asterix és Obelix
    Asterix Falbala vászontáska - Asterix és Obelix
    Falbala vászontáska - Asterix és Obelix  Méret: Magasság 40 cm, Szélesség 39 cm, Vastagság 0,1 cm Méret: Magasság 40 cm, Szélesség 39 cm, Vastagság 0,1 cm Kollekció: Asterix & Obelix Anyaga: Poliészter, Polipropilén fülek Teherbírás: 10 kg Sűrűség 220 mg/m2
    1.996 Ft
    +1.190 Ft
    Boek.hu Webáruház
    Boek.hu Webáruház
  • Asterix Obelix vászontáska - Asterix és Obelix
    Asterix Obelix vászontáska - Asterix és Obelix
    Obelix vászontáska - Asterix és Obelix Méret: Magasság 40 cm, Szélesség 39 cm, Vastagság 0,1 cm Méret: Magasság 40 cm, Szélesség 39 cm, Vastagság 0,1 cm Kollekció: Asterix & Obelix Anyaga: Poliészter, Polipropilén fülek Teherbírás: 10 kg Sűrűség 220 mg/m2
    1.996 Ft
    +1.190 Ft
    Boek.hu Webáruház
    Boek.hu Webáruház
  • GAMMA HOME ENTERTAINMENT KFT. Asterix és Obelix: A Középső Birodalom (Blu-ray)
    GAMMA HOME ENTERTAINMENT KFT. Asterix és Obelix: A Középső Birodalom (Blu-ray)
    1.999 Ft
    +1.499 Ft
    Media Markt
    Media Markt
  • Albert Uderzo Albert Uderzo - Asterix 30. - Obelix gályázik
    Albert Uderzo Albert Uderzo - Asterix 30. - Obelix gályázik
    Szökött rabszolgák ellopták Julius Caesar személyes hajóját, és a görög Szpartakisz által vezetett kis csapat a törhetetlen gallok falujában keres menedéket. Vanbenespiritus tengernagy kötelességtudóan megkísérli lerohanni Asterixéket, és bár a villámgyors csata a szokásos gall győzelemmel ér véget, Obelix feltűnő módon nem harcolt az első sorban. Bekövetkezett ugyanis, amitől Panoramix druida mindig is óvta: titokban megivott egy újabb adag varázsitalt, ám ahelyett, hogy még erősebbé vált volna
    2.189 Ft
    Olcsókönyvek.hu
    Olcsókönyvek.hu
  • René Goscinny René Goscinny - Asterix 23. - Obelix és társa
    René Goscinny René Goscinny - Asterix 23. - Obelix és társa
    Születésnapi ajándékként Asterix és a falu többi lakója nagyvonalúan megengedi Obelixnek, hogy egymaga páholja el a római garnizonba váltásként érkező új katonákat. A hírtől Caesar hatalmas haragra gerjed, és ötleteket kér bizalmasaitól a tarthatatlan helyzet megoldására. Míg a többi tanácsadó legszívesebben bizottságokat és albizottságokat alapítana, az ifjú Technocratus merőben új javaslattal él: le kell kötni a gallokat valami egészen mással, hogy ne érjenek rá légionáriusokat verni. Te
    2.189 Ft
    Olcsókönyvek.hu
    Olcsókönyvek.hu
  • Móra Könyvkiadó Asterix 23. - Obelix és társa
    Móra Könyvkiadó Asterix 23. - Obelix és társa
    Születésnapi ajándékként Asterix és a falu többi lakója nagyvonalúan megengedi Obelixnek, hogy egymaga páholja el a római garnizonba váltásként érkező új katonákat. A hírtől Caesar hatalmas haragra gerjed, és ötleteket kér bizalmasaitól a tarthatatlan helyzet megoldására. Míg a többi tanácsadó legszívesebben bizottságokat és albizottságokat alapítana, az ifjú Technocratus merőben új javaslattal él: le kell kötni a gallokat valami egészen mással, hogy ne érjenek rá légionáriusokat verni. Tervében
    2.249 Ft
    Bookfriends.hu
    Bookfriends.hu
  • Móra Könyvkiadó Asterix 30. - Obelix gályázik
    Móra Könyvkiadó Asterix 30. - Obelix gályázik
    2.249 Ft
    Bookfriends.hu
    Bookfriends.hu
  • Móra Könyvkiadó Asterix 34. - Asterix és Obelix születésnapja
    Móra Könyvkiadó Asterix 34. - Asterix és Obelix születésnapja
    Nagy a készülődés a kis gall faluban, hiszen közeledik Asterix és Obelix közös születésnapja. Hasarengazfix főnök ebből az alkalomból meghívott minden régi ismerőst, barátot, szövetségest, de még ellenlábást is. Valamennyien azon tűnődnek, hogy milyen ajándékkal kedveskedjenek a két nagy hősnek, miközben felidéznek számos emléket a korábbi történetekből, sőt még a jövőt is elképzelik. A rövidebb epizódokból álló album volt az utolsó a sorozatban, amelyen az eredeti rajzoló, Albert Uderzo dolgo
    2.249 Ft
    Bookfriends.hu
    Bookfriends.hu
  •  Obelix gályázik - Asterix 30.
    Obelix gályázik - Asterix 30.
    Szökött rabszolgák ellopták Julius Caesar személyes hajóját, és a görög Szpartakisz által vezetett kis csapat a törhetetlen gallok falujában keres menedéket. Vanbenespiritus tengernagy kötelességtudóan megkísérli lerohanni Asterixéket, és bár a villámgyor
    2.260 Ft
    +1.290 Ft
    Lectio
    Lectio