Általános tisztítószer

Találatok száma: 834 1/42. oldal Rendezés:
  • Otis Otis szódabikarbóna háztartási általános zsíroldó tisztítószer 500g
    Otis Otis szódabikarbóna háztartási általános zsíroldó tisztítószer 500g
    Konyhai, fürdőszobai tisztítószer. Étkezésre nem alkalmas! Az Otis háztartási szódabikarbóna környezetbarát és sokoldalú tisztítószer, amely kiváló zsíroldó hatással rendelkezik. Használható konyhai felületeken, sütők, edények tisztítására, szagtalanít
    479 Ft
    +1.890 Ft
    T-Depo
    T-Depo
  • Chemico Általános tisztítószer 10%-os munkaoldat 1 liter Chemico
    Chemico Általános tisztítószer 10%-os munkaoldat 1 liter Chemico
    A CHEMICO ÁLTALÁNOS TISZTÍTÓ a mindennapi szennyeződések eltávolítására alkalmas, alap tisztítószer. Speciális összetételénél fogva gyorsan szárad, miközben nagyon kellemes és tartós illatot biztosít. Minden mosható felület tisztítására használható, legyen az járólap, csempe, parketta, laminált lap vagy linóleum. Hígíthatóság: 1:5 – 1:50 Általános tisztítószer 10%-os munkaoldat 1 liter Chemico termék alkalmazásakor ügyeljen a biztonságra! Használat előtt mindig olvassa el a címkét és a használa
    601 Ft
    +1.099 Ft
    Suplix
    Suplix
  • ZUM Általános tisztítószer ZUM ecetes 1L
    ZUM Általános tisztítószer ZUM ecetes 1L
    Általános tisztítószer ZUM ecetes 1L - 13.00311 - Általános tisztítószerek -
    602 Ft
    +1.490 Ft
    irodaszerwebaruhaz.hu
    irodaszerwebaruhaz.hu
  • Zum Általános tisztítószer ecetes 1000 ml Zum
    Zum Általános tisztítószer ecetes 1000 ml Zum
    Ecetes általános tisztító konyhában és a fürdőszobában, padlótól a mennyezetig. Tisztít, szagtalanít, és eltávolítja a vízkövet. Foszfátmentes, környezetbarát! Felhasználási javaslat: Öntsön a szerből a tisztítandó felületre, nedves szivaccsal törölje át, majd tiszta vízzel öblítse le Kiszerelés: 1 literes flakon (8flakon / karton) Szavatossági idő: 24 hónap Az Általános tisztítószer ecetes 1 liter Zum alkalmazásakor ügyeljen a biztonságra! Használat előtt mindig olvassa el a címkét és a has
    607 Ft
    +1.524 Ft
    ICONink
    ICONink
  • Egyéb Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet
    Egyéb Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet
    Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet - 54851 - Tisztító és fertőtlenítő szerek -
    624 Ft
    +1.490 Ft
    irodamarket
    irodamarket
  • Zum Általános tisztítószer ZUM Tavaszi virág 1 L
    Zum Általános tisztítószer ZUM Tavaszi virág 1 L
    626 Ft
    +1.524 Ft
    ICONink
    ICONink
  • Papirx Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet
    Papirx Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet
    Kiválóan alkalmas különböző felületek tisztításásra, padlóburkolatok felmosására. Használatától otthona ragyogóan tiszta és kellemes illatú lesz.576 db/raklapÁltalános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet termék alkalmazásakor ügyeljen a biztonságra! Használat előtt mindig olvassa el a címkét és a használati útmutatót!Katalóguskód: 54851  Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink biztonságának garantálásáért, nyomon követjük a termékbiztonsággal kapcsolatos valamennyi európai uniós
    654 Ft
    +990 Ft
    papirx.hu
    papirx.hu
  • Egyéb Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet
    Egyéb Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet
    Megj.: ÁLTALÁNOS TISZTÍTÓSZER 1 LITER ADRIENN KIKELET Kiválóan alkalmas különböző felületek tisztításásra, padlóburkolatok felmosására. Használatától otthona ragyogóan tíszta és kellemes illatú lesz. Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet termék alkalmazásakor ügyeljen a biztonságra! Használat előtt mindig olvassa el a címkét és a használati útmutatót! Katalóguskód: 54851
    660 Ft
    +1.524 Ft
    ICONink
    ICONink
  • Egyéb Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet
    Egyéb Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet
    Kiválóan alkalmas különböző felületek tisztításásra, padlóburkolatok felmosására. Használatától otthona ragyogóan tiszta és kellemes illatú lesz.   576 db/raklap   Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet termék alkalmazásakor ügyeljen a biztonságra! Használat előtt mindig olvassa el a címkét és a használati útmutatót! Katalóguskód: 54851 Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink biztonságának garantálásáért, nyomon követjük a termékbiztonsággal kapcsolatos valamennyi eu
    682 Ft
    +1.099 Ft
    Suplix
    Suplix
  • Dymol Általános tisztítószer ecetes 1 liter Zum
    Dymol Általános tisztítószer ecetes 1 liter Zum
    Általános tisztítószer ecetes 1 liter Zum - 42615 - Tisztító és fertőtlenítő szerek -
    682 Ft
    +1.490 Ft
    irodamarket
    irodamarket
  • Well Done Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done floral
    Well Done Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done floral
    Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done floral - 41441 - Tisztító és fertőtlenítő szerek -
    688 Ft
    +1.490 Ft
    irodamarket
    irodamarket
  • Well Done Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done ecetes
    Well Done Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done ecetes
    Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done ecetes - 41440 - Tisztító és fertőtlenítő szerek -
    688 Ft
    +1.490 Ft
    irodamarket
    irodamarket
  • Well Done Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done Marseille soap
    Well Done Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done Marseille soap
    Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done Marseille soap - 41443 - Tisztító és fertőtlenítő szerek -
    688 Ft
    +1.490 Ft
    irodamarket
    irodamarket
  • Well Done Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done Summer
    Well Done Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done Summer
    Általános tisztítószer 1 liter Fine Multi Cleaner Well Done Summer - 41444 - Tisztító és fertőtlenítő szerek -
    688 Ft
    +1.490 Ft
    irodamarket
    irodamarket
  • Egyéb Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet
    Egyéb Általános tisztítószer 1 liter Adrienn Kikelet
    ÁLTALÁNOS TISZTÍTÓSZER 1 LITER ADRIENN KIKELET Kiválóan alkalmas különböző felületek tisztításásra, padlóburkolatok felmosására. Használatától otthona ragyogóan tiszta és kellemes illatú lesz. 576 db/raklap Általános tisztítószer 1 liter Adrien
    693 Ft
    Irodaszerakció
    Irodaszerakció
  • Chemico Általános tisztítószer 10%-os munkaoldat 1 liter Chemico
    Chemico Általános tisztítószer 10%-os munkaoldat 1 liter Chemico
    A CHEMICO ÁLTALÁNOS TISZTÍTÓ a mindennapi szennyeződések eltávolítására alkalmas, alap tisztítószer. Speciális összetételénél fogva gyorsan szárad, miközben nagyon kellemes és tartós illatot biztosít. Minden mosható felület tisztítására használható, l
    709 Ft
    +1.290 Ft
    VegyesBOLT - Webáruház
    VegyesBOLT - Webáruház
  • Chemico Általános tisztítószer 10%-os munkaoldat 1 liter Chemico
    Chemico Általános tisztítószer 10%-os munkaoldat 1 liter Chemico
    A CHEMICO ÁLTALÁNOS TISZTÍTÓ a mindennapi szennyeződések eltávolítására alkalmas, alap tisztítószer. Speciális összetételénél fogva gyorsan szárad, miközben nagyon kellemes és tartós illatot biztosít. Minden mosható felület tisztítására használható, legye
    712 Ft
    +1.990 Ft
    írószer24
    írószer24
  • Dymol Általános tisztítószer ecetes 1 liter Zum
    Dymol Általános tisztítószer ecetes 1 liter Zum
    Ecetes általános tisztító konyhában és a fürdőszobában, padlótól a mennyezetig. Tisztít, szagtalanít, és eltávolítja avízkövet. Foszfátmentes, környezetbarát!Felhasználási javaslat: Öntsön a szerből a tisztítandó felületre, nedves szivaccsal törölje át, majd tiszta vízzel öblítse leKiszerelés: 1 liter / flakon, 8 flakon / kartonSzavatossági idő: 24 hónapAz Általános tisztítószer ecetes 1 liter Zum alkalmazásakor ügyeljen a biztonságra! Használat előtt mindig olvassa el a címkét és a használati ú
    715 Ft
    +990 Ft
    papirx.hu
    papirx.hu
  • DYMOL Magyarország Kft Dymol Zum általános tisztítószer ecetes 1L
    DYMOL Magyarország Kft Dymol Zum általános tisztítószer ecetes 1L
    Dymol Zum általános tisztítószer ecetes 1L (8db/karton) Ismerd meg a Dymol Zum általános tisztítószert ecetes változatban 1 literes kiszerelésben! Ez a kiváló minőségű termék minden háztartásban nélkülözhetetlen. Kombinált hatásának köszönhetően képes
    719 Ft
    +2.690 Ft
    MAMUTH.HU
    MAMUTH.HU
  •  Ajax Floral Fiesta Jázmin általános háztartási tisztítószer 1 L
    Ajax Floral Fiesta Jázmin általános háztartási tisztítószer 1 L
    Ajax Floral Fiesta Jázmin általános háztartási tisztítószer 1 L Hosszan tartó jázminillat és ragyogó tisztaság a mindennapokhoz. Miért érdemes használni? Intenzív frissességet biztosít 24 órán át tartó illat 99%-ban természetes eredetű összetevőkből készült Segít eltávolítani a kellemetlen szagokat Azonnal segít eltávolítani a szennyeződéseket Vegán, biológiailag lebomló formula Hatás és eredményAz Ajax Floral Fiesta Jázmin általános tisztítószer virágos, friss illattal és erőtelje
    720 Ft
    +1.490 Ft
    Patikamra.hu
    Patikamra.hu