70 literes

Találatok száma: 63 1/4. oldal Rendezés:
  • COMPETENT Zárószalagos zsák 55x80 70 literes, zöld, 17mikron
    COMPETENT Zárószalagos zsák 55x80 70 literes, zöld, 17mikron
    Vonalkóddal, és címkével ellátott zárószalagos zsák. Vastagsága: 17 mikron Méret: 55x80 cm Szín: Zöld Az ár egy darab termékre vonatkozik. Minimum: 375 db vásárolható meg. Kiszerelés: Egy csomag 375 db = 15 db/tekercs ; 25 tekercs/csomag. A jelzett
    32 Ft
    Competent
    Competent
  • Ikon Szemeteszsák Prémium önhordó 60x85cm 10 db/roll 70 literes
    Ikon Szemeteszsák Prémium önhordó 60x85cm 10 db/roll 70 literes
    Prémium szemeteszsák Visszagyűjtött hulladékból készült termék! Praktikus rollos kivitel , szilárd , tartós fólia - szakadásálló! JellemzőkMérete : 60x85cm Darabszám : 10 db / roll Vastagság : 23 mikronBiztonsági figyelmeztetésGyermekektől távol tart
    690 Ft
    +990 Ft
    Ecofamily webáruház
    Ecofamily webáruház
  • Horob Szemeteszsák, 70×110 cm, 20 mikron, 135 literes
    Horob Szemeteszsák, 70×110 cm, 20 mikron, 135 literes
    Szemeteszsák Méret: 70×110 cm Vastagsága: 20 mikron 135 literes 20db/csomag Csomagot nem bontunk meg!
    918 Ft
    +2.921 Ft
    Higiénia házhozszállítással - Horob Kft.
    Higiénia házhozszállítással - Horob Kft.
  •  Zsákok Swirl, extra erős, hulladékhoz, behúzható, fekete, 70 literes, csomag 8 db
    Zsákok Swirl, extra erős, hulladékhoz, behúzható, fekete, 70 literes, csomag 8 db
    A rendkívül strapabíró, visszahúzható Swirl zsákok különösen nagyra értékelhetők a nehéz háztartási hulladékok ártalmatlanításakor. Az erős visszahúzható szalagnak köszönhetően a zsák könnyen lezárható, miután megtöltötték. Az extra vastag, extra erős fól
    1.038 Ft
    +1.500 Ft
    SzőnyegKatalógus
    SzőnyegKatalógus
  • Compactor Compactor Jet Roll Bags L 50 literes úti vákuumos tárolózsákszett 55 x 70 cm, 2 db
    Compactor Compactor Jet Roll Bags L 50 literes úti vákuumos tárolózsákszett 55 x 70 cm, 2 db
    Vákuumzsák - levegő kiszívása hengerelő rendszerrel, mérete 55 × 70 cm (Sz×H), űrtartalma 50 l, anyaga műanyag, 2 zsák a csomagban Olyan táskát szeretnél vásárolni, amelyben például az edzéshez szükséges holmit tudod szállítani? Akkor jön jól a Compactor zsák. Lehetővé teszi, hogy kisebb séták során szabad maradjon a kezed.Nagy s
    2.390 Ft
    +1.390 Ft
    Alza.hu
    Alza.hu
  • Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes antracit UP904-245
    Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes antracit UP904-245
    SZEMETES KUKA BILLENŐ FEDÉLLEL MŰANYAG 70 LITERES ANTRACIT UP904 Szemetes kuka műanyag billenőfedeles, újrahasznosított műanyag alapanyagból készül. űrtartalom: 70 liter szín: antracit méret: Katalóguskód: 63681 Hiteles tájékoztatás: Elkö
    4.672 Ft
    Irodaszerakció
    Irodaszerakció
  • Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes fehér UP904-001
    Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes fehér UP904-001
    SZEMETES KUKA BILLENŐ FEDÉLLEL MŰANYAG 70 LITERES FEHÉR UP904 Szemetes kuka műanyag billenőfedeles, újrahasznosított műanyag alapanyagból készül. űrtartalom: 70 liter szín: fehér méret: 42 x 68 x 38 cm Katalóguskód: 70642 Hiteles tájékozta
    4.672 Ft
    Irodaszerakció
    Irodaszerakció
  • Schwabo Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes antracit UP904-245
    Schwabo Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes antracit UP904-245
    Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes antracit UP904-245 - 63681 - Kuka, műanyag tárolók - Szemetes kuka műanyag billenőfedeles, újrahasznosított műanyag alapanyagból készül. űrtartalom: 70 liter szín: antracit méret:    Katalóguskód: 63681  
    4.723 Ft
    +1.490 Ft
    irodamarket
    irodamarket
  •  Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes fehér UP904-001
    Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes fehér UP904-001
    Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes fehér UP904-001 - 70642 - Kuka, műanyag tárolók - Szemetes kuka műanyag billenőfedeles, újrahasznosított műanyag alapanyagból készül. űrtartalom: 70 liter szín: fehér méret: 42 x 68 x 38 cm   Katalóguskód:
    4.723 Ft
    +1.490 Ft
    irodamarket
    irodamarket
  • Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes antracit UP904-245
    Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes antracit UP904-245
    Szemetes kuka műanyag billenőfedeles, újrahasznosított műanyag alapanyagból készül. űrtartalom: 70 liter szín: antracit méret:  Katalóguskód: 63681Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink biztonságának garantálásáért, nyomon követjük a termékbiztonsággal kapcsolatos valamennyi európai uniós és hazai szabályozást és biztosítjuk termékeink azoknak történő megfelelését. Az EU 2023/988-as számú Általános Termékbiztonsági Rendeletét (GPSR) is alkalmazzuk, így ha a termékeink bizto
    5.181 Ft
    +1.099 Ft
    Suplix
    Suplix
  • Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes fehér UP904-001
    Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes fehér UP904-001
    Szemetes kuka műanyag billenőfedeles, újrahasznosított műanyag alapanyagból készül. űrtartalom: 70 liter szín: fehér méret: 42 x 68 x 38 cm Katalóguskód: 70642Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink biztonságának garantálásáért, nyomon követjük a termékbiztonsággal kapcsolatos valamennyi európai uniós és hazai szabályozást és biztosítjuk termékeink azoknak történő megfelelését. Az EU 2023/988-as számú Általános Termékbiztonsági Rendeletét (GPSR) is alkalmazzuk, így ha a term
    5.181 Ft
    +1.099 Ft
    Suplix
    Suplix
  • Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes fehér UP904-001
    Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes fehér UP904-001
    Szemetes kuka műanyag billenőfedeles, újrahasznosított műanyag alapanyagból készül. űrtartalom: 70 liter szín: fehér méret: 42 x 68 x 38 cm Katalóguskód: 70642 Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink biztonságának garantálásáé
    6.035 Ft
    írószer24
    írószer24
  • Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes antracit UP904-245
    Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes antracit UP904-245
    Szemetes kuka műanyag billenőfedeles, újrahasznosított műanyag alapanyagból készül. űrtartalom: 70 liter szín: antracit méret: Katalóguskód: 63681 Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink biztonságának garantálásáért, nyomon k
    6.035 Ft
    írószer24
    írószer24
  • Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes HIPPO antracit/sárga UP238-214
    Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes HIPPO antracit/sárga UP238-214
    SZEMETES KUKA BILLENŐ FEDÉLLEL MŰANYAG 70 LITERES HIPPO UP238S ANTRACIT/SÁRGA HIPPO billenős szelektív hulladékgyűjtő újrahasznosított műanyagból készült szelektív hulladékgyűjtő nagy bedobó nyílással, kétszárnyú billenő fedéllel a könnyebb mozgat
    6.356 Ft
    Irodaszerakció
    Irodaszerakció
  • Schwabo Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes HIPPO antracit/sárga
    Schwabo Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes HIPPO antracit/sárga
    Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes HIPPO antracit/sárga - 58298 - Papírkosarak -
    6.426 Ft
    +1.490 Ft
    irodamarket
    irodamarket
  • Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes HIPPO antracit/sárga UP238-214
    Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes HIPPO antracit/sárga UP238-214
    HIPPO billenős szelektív hulladékgyűjtő újrahasznosított műanyagból készült szelektív hulladékgyűjtő nagy bedobó nyílással, kétszárnyú billenő fedéllel a könnyebb mozgathatóság végett két oldalt fogantyúval van ellátva külön rendelhető kerék is hozzá, melynek segítségével a mozgatása egyszerűbb billenőfedeles szelektív hulladékgyűjtő méret: 345 x 480 x 620 mm antracit/sárga Katalóguskód: 58298 Hiteles tájékoztatás: Elkötelezettek vagyunk termékeink biztonságának garantálásáért, nyomo
    7.050 Ft
    +1.099 Ft
    Suplix
    Suplix
  •  Lavór ICS P12170A, 45 literes, 70 cm, kék, kerek, fülekkel
    Lavór ICS P12170A, 45 literes, 70 cm, kék, kerek, fülekkel
    Hossz: 76,5cmSzélesség: 52cmMagasság: 27,5cmAlsó hossza: 59,5 cmAlsó szélesség: 42cm
    7.986 Ft
    +1.500 Ft
    SzőnyegKatalógus
    SzőnyegKatalógus
  • Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes HIPPO antracit/sárga UP238-214
    Planet Szemetes kuka billenő fedéllel műanyag 70 literes HIPPO antracit/sárga UP238-214
    HIPPO billenős szelektív hulladékgyűjtő újrahasznosított műanyagból készült szelektív hulladékgyűjtő nagy bedobó nyílással, kétszárnyú billenő fedéllel a könnyebb mozgathatóság végett két oldalt fogantyúval van ellátva külön rendelhető kerék is hozz
    8.487 Ft
    írószer24
    írószer24
  • Relaxdays Kör alakú bambusz szennyestartó 70 literes szürke 10019051_111
    Relaxdays Kör alakú bambusz szennyestartó 70 literes szürke 10019051_111
    Vonzó design a hálószobához és a fürdőszobához. A ruhák rejtve vannak a fedélnek köszönhetően. Néhány egyszerű lépésben összehajható. A poliészterből készült belső táska 30 ° C-on mosható. Külső méretek: 65 x 41 cm Belső méretek: 62,5 x 38,5 cm Térfoga
    8.590 Ft
    eBuying.hu
    eBuying.hu
  • Planet Szemetes kuka pedálos műanyag 70 literes antracit/fekete UP228-216
    Planet Szemetes kuka pedálos műanyag 70 literes antracit/fekete UP228-216
    SZEMETES KUKA PEDÁLOS MŰANYAG 70 LITERES ANTRACIT/FEKETE UP228-216 Eco anyagból készült, szelektív hulladékgyűjtő konténer 70L-es kerékkel a könnyebb mozgatáshoz pedálos kivehető kosárral antracit/fekete 455x530x743 mm Kiszerelés: 2 db / kar
    9.277 Ft
    Irodaszerakció
    Irodaszerakció